Najnowsze informacje
Strona główna / Temat Tygodnia / 8 lat firmy URBANO

8 lat firmy URBANO

URBANO prowadzi m.in. akwizycję nieruchomości, przygotowuje analizy i koncepcje zagospodarowania nieruchomości, uzyskuje warunki zabudowy dla inwestycji, uzgadnia dokumentacje budowlane, obsługuje inwestycje. Sprawy Klientów prowadzi Olga Bystrzycka – radca prawny specjalizujący się w dziedzinie prawa administracyjnego w szczególności planowania i zagospodarowania przestrzennego i prawa budowlanego. Urbano to, po połączeniu z innymi spółkami, eduytowanie i wydawanie trzech portali: poznanskie-nieruchomosci, pl ; poprawny.pl i pokulture.pl a także KOANSUSHIBAR, do odwiedzin których zapraszamy.
Witamy w świecie URBANO. Pasją naszą są nieruchomości. Specjalizujemy się w ich selekcji oraz zagospodarowaniu. Oferta URBANO skierowana jest do inwestujących w nieruchomości oraz firm realizujących inwestycje budowlane. Zespół URBANO zajmuje się problematyką związaną z prawem administracyjnym i budowlanym w kontekście akwizycji nieruchomości, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz projektowania. Prowadzimy dla naszych klientów skomplikowane procesy inwestycyjne. Doradzamy na każdym etapie inwestowania w nieruchomości zapewniając najlepszą obsługę prawną wspartą działaniami projektantów wielu specjalizacji. Realizujemy projekty nieruchomościowe w aspektach prawnym i urbanistycznym oraz technicznym i ekonomicznym. Opiniujemy w sprawach związanych z prawem administracyjnym i budowlanym oraz planowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym. Opracowujemy projekty uchwał wraz z załącznikami oraz przygotowujemy wnioski inwestycyjne oparte na zamierzeniach kreowanych w pracowni URBANO.
Naszym Klientom zapewniamy najwyższy poziom obsługi prawnej w zakresie planowania inwestycji. Zajmujemy się ochroną środowiska. Procedujemy na rzecz prowadzonych projektów inwestycyjnych. Wykonujemy także due diligence z zakresu oceny ryzyka związanych z przeprowadzeniem procedur umożliwiających wybudowanie i oddanie do użytkowania planowanej przez inwestora inwestycji.
Wykonujemy także kompletny pod względem merytorycznym opis nieruchomości w formie graficznej i testowej dla aktywów przeznaczonych do sprzedaży. URBANO oferuje profesjonalną obsługę inwestycji, w tym: planowanie (analizy urbanistyczne i koncepcje architektoniczne + wizualizacje) projektowanie (urbanistyczne, architektoniczne, budowlane w specjalizacji drogowej, konstrukcyjnej, teletechnicznej, technologicznej i instalacyjnej). wykonujemy wszelkiego rodzaju konieczne uzgodnienia branżowe zarówno z gestorami sieci, jak i zarządcami dróg, wydziałami i organami administracji publicznej i samorządowej oraz prowadzimy postępowania administracyjne.
Zimą 2012 spółka URBANO połączyła usługi ze spółką GREMEDIA tworząc szeroką ofertę skierowana dla deweloperów i innych podmiotów inwestujących w nieruchomości. Od sierpnia 2012 roku oferta URBANO za sprawą połączenia struktur GORACO i zmiany nazwy GREMEDIA Sp. z o.o. dostępna jest za pośrednictwem spółki pod firmą Platforma Deweloperska Sp. z o.o. Zespół Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego URBANO lancelaria urbanistyczno ? prawna zajmuje się doradzaniem w sprawach nieruchomości.
URBANO prowadzi akwizycję nieruchomości, przygotowuje analizy i koncepcje zagospodarowania nieruchomości, uzyskuje warunki zabudowy dla inwestycji, uzgadnia dokumentacje budowlane, obsługuje inwestycje. Sprawy Klientów prowadzi Olga Bystrzycka – radca prawny specjalizujący się w dziedzinie prawa administracyjnego w szczególności planowania i zagospodarowania przestrzennego i prawa budowlanego. Wybrane usługi URBANO Koncepcje zagospodarowania i analizy wykonalności; Warunki zabudowy i odwołania do SKO, skargi do NSA; Prospekty informacyjne i dokumenty planistyczne; Opinie i ekspertyzy prawne, obsługa prawna inwestycji; Obsługa prawna i administracyjna inwestycji;

Sprawdź także

Nowe rozdanie w UE

Zaproponowane przez nas inicjatywy obronne stają się europejskie. Mamy na stole dwie takie inicjatywy, obie …