Najnowsze informacje
Finansowanie pomostowe
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Adwokaci na kortach pokonali sędziów

Adwokaci na kortach pokonali sędziów

Już po raz 6. na golęcińskich kortach tenisowych spotkali się adwokaci i sędziowie z Wielkopolski, aby rozegrać turniej tenisowy o Puchar Dziekana Okręgowej rady Adwokackiej w Poznaniu. Tym razem o końcowym wyniku nie decydował mecz pierwszych rakiet, jak rok temu, ale zmagania debli. Gdyby sędziowie Zbignbiew Bromberek i Antoni Łuczak wygraliz parą Marek Kaźmierczak i Andrzej Miastkowski, doprowadziliby do remisu meczowewgo 3:3, a wtedy o zwycięstwie decydowałyby wygrane sety. Ulegli jednak 1:2 i Sędziowie całymturniej przegrali 2:4.
W innych meczach odnotowano następujące wyniki ( na pierwszym miejscu adwokaci). Jacek Masiota pokonał Mariusza Chmala 2:0; Rafał Królczyk wygrał z Ryszardem Nowakiem 2:1; Maciej Gutowski ( prezes ORA w Poznaniu) uległ Arkadiuszowi Lewandowskiemu 0:2; Zbigniew Urbański przegrał z Robertem Kubickim także 0;2.
Przy stanie 2:2 w turnieju o wszystkim zadecydowały deble. Maciej Konenc i Przemyslaw Sikorski nie dali szans Michałowi Laskowskiemu ( Sąd Najwyższy) i Ryszardowi Marchwickiemu wygrywajac 2:0. Do remisu mogli dolprowadzić sędziowie Zbigniew Bromberek i Antonbi Łuczak, ale po prawie dwugodzinnej walce ulegli parze Marek Kaźmierczak, Andrzej Miastkowski 1:2. Ostateczny wyniki turnieju: Adwokaci versus Sędziowie 4:2.
Wspaniała jesienna słoneczna pogoda i jak zawsze rewelacyjnie zaopatrzony bufet w barku spowodował, że był to bardzo udany sobotni dzień. A oto migawki z turnieju:


Sprawdź także

PiS nie uznaje TS UE

„Znieważyła, nazywając dublerem”. Sędzia ma dyscyplinarkę za powołanie się na wyrok Trybunału w Strasburgu Łukasz …