Najnowsze informacje
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Adwokaci wciąż niezwyciężeni

Adwokaci wciąż niezwyciężeni

Trwająca już ponad 10 lat dobra passa adwokatów wciąż ma kontynuację. 17 czerwca na boisku przy ulicy Promienistej , w dorocznym meczu przyjaźni Adwokaci contra Sędziowie, drużyna Palestry nie dała żadnych szans kolegom prawnikom, pracującym na co dzień w togach z fioletowymi wypustkami, zwyciężając ich w stosunku 3:1. Chociaż to Temida prowadziła.
Adwokaci grali w składzie: Adam Bajon, Krzysztof Gromek, Michał Michajłow, Maciej Moszczeński, Marek Bartkowiak, Łukasz Mieloch, Bartek Robakowski, Łukasz Cieślak, Dawid Kotliński, Piotr Łuczak, Michał Mikołajczak, Jakub Antkowiak, Jacek Masiota, Bartosz Mojde i Grzegorz Bartkowiak oraz Aleksander Jóskowiak.

Sędziowie zagrali w składzie:Leszek Banaszak, Przemysław Błażejczak, Rafał Parnowski, Kamil Stefanowicz, Marek Jaskólski, Robert Kubicki, Marian Karczyński, Piotr Skrzypczak, Adam Grzelak, Maciej Danek, Paweł Geister, Przemysław Strach, Gerard Bochyński.

W pierwszej połowie, po strzale w 34 minucie meczu gola zdobył Maciej Danek i zdawać by się mogło, że Sędziowie odwrócą w tym roku kartę historii. Tak się jednak nie stało. Jeszcze w pierwszej połowie po strzałach Macieja Moszczeńskiego( doprowadził do remisu) i Marka Bartkowiaka, Adwokaci zaczęli prowadzić i zwycięstwa nie oddali do końca. Wynik na 3:1 ustalił Jacek Masiota.
Puchar zwycięskiej drużynie wręczył sędzia Krzysztof Józefowicz, prezes Sądu Apelacyjnego w Poznaniu, w towarzystwie wicedziekana Okręgowej Rady Adwokackiej adwokata Macieja Gutowskiego.
Podczas tradycyjnego rautu po meczu wręczono także puchary przedstawicielom drużyn biorących udział w Poznańskiej Lidze Prawników, którą w poprawnym, relacjonowaliśmy na bieżąco. Uroczystość celebrował organizator Ligi ? prokurator Roman Szymanowski.Na okrasę relacji zamieszczamy fotoreportaż adwokata Tomasza Słabego.

Więcej zdjęć na: www.palestra-sedziowie.bo.pl

Sprawdź także

Impas w kwestii Romów

Romskie osiedla w Małopolsce wymagają planów rewitalizacji. Odpowiedź MSWiA Dramatyczne warunki socjalno-bytowe mniejszości romskiej  w …