Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Adwokatura CUP 2024

Adwokatura CUP 2024

IV Mistrzostwa Adwokatury w Piłce Nożnej – ADWOKATURA CUP 2024

  • IV Mistrzostwa Adwokatury w Piłce Nożnej – ADWOKATURA CUP 2024, organizowane przez Komisję Kultury, Sportu i Integracji Zawodowej Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi we współpracy z Komisją Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej odbędą się 28 września br. w Łodzi.
  • Termin końcowy składania zgłoszeń drużyn: 17 września.

Turniej odbędzie się na terenie Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, położonej w Łodzi, przy ul. Milionowej 12.

Organizacji turnieju przyświecają przede wszystkim cele integracji środowiska adwokackiego oraz współzawodnictwa opartego na zasadach koleżeństwa, jak również propagowanie większej aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia wśród adwokatów i aplikantów adwokackich.

Organizatorzy liczą na udział drużyn reprezentujących wszystkie zainteresowane izby adwokackie, zapraszając w szczególności zawodników będących adwokatami lub aplikantami adwokackimi.

Szczegółowe informacje odnośnie zasad uczestnictwa w turnieju, w tym wymagań stawianych uczestnikom oraz zasady przeprowadzenia rozgrywek będą analogiczne jak w poprzednich edycjach turnieju, przy czym sam regulamin zawodów zostanie opracowany po zamknięciu listy zgłoszeń otrzymanych od poszczególnych drużyn.

Turniej ma charakter jednodniowy. Otwarcie odbędzie się o godzinie 9.00. Dla uczestników zaplanowano również obiad, który odbędzie się w trakcie turnieju. Podsumowanie wydarzenia, w tym wręczenie nagród indywidualnych i zespołowych, a także upominków dla każdej drużyny zaplanowane jest na godzinę 20:00 w ogrodach Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi przy ulicy Wólczańskiej 199.

Po jego zakończeniu planowana jest integracja środowiska adwokatury z drobnym poczęstunkiem.

W przypadku zaistnienia takiej potrzeby, organizatorzy zapewniają także pomoc w dokonaniu rezerwacji miejsc noclegowych dla zawodników w dwóch hotelach różniących się kategorią cenową, w tym w hotelu położonym w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca wydarzenia.

Szczegóły tego wydarzenia zostaną przesłane do kapitanów drużyn drogą mailową po zamknięciu listy drużyn biorących udział w wydarzeniu.


W celach zgłoszenia udziału w turnieju, uprzejmie prosimy o kontakt z adwokatem Piotrem Modro, tel. 737 509 357, e-mail modro.kancelaria@gmail.com lub adwokatem Dawidem Juśkiewiczem, tel. 515 047 066, e-mail adwokat@dawidjuskiewicz.pl

Sprawdź także

W.Żurek w KSSiP

Sędzia Waldemar Żurek został powołany na wicedyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury Minister Sprawiedliwości Adam …