Najnowsze informacje
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Czwarte zwycięstwo sędziów

Czwarte zwycięstwo sędziów

Kolejny raz poznańscy sędziowie pokonali adwokatów. Polem rywalizacji były Korty Tenisowe Olimpia Park na Golęcinie. Szósty z rzędu popjedynek zakończył się czwartym zwycięstwem sędziów. W ciągu sześciu lat adwokaci zdołali wygrać tylko dwa razy. Pomimo wielu starań ani sędziowie, ani adwokaci nie mogą namówić swoich korporacyjnych koleżanek
do udzialu w tej szlachetnej rywalizacji.
Oto wyniki w poszczególnych grach :
gry pojedyncze : 1. adw. Tomasz Królczyk ? SSA Karol Ratajczak 6:1, 6:2 2. adw. Jacek Masiota ? SSR Mariusz Chmal 6:1, 4:6, 6:1 3. adw. Mikołaj Stefaniak ? SSR Arkadiusz Lewandowski 6:0, 6:2 4. adw. Zbigniew Urbaniak ? SSO Ryszard Nowak 1:6, 4:6
gry podwójne : 1. adw. Maciej Gutowski / adw. Jachowicz Tomasz ? SSN Michał Laskowski / SSR Robert Kubicki 0:6, 3:6 6. adw. Marek Kaźmierczak / adw. Przemysław Sikorski ? SSR Zbigniew Bromberek / SSR Tomasz Ignatowicz 2:6, 2:6 wynik 3:3 ( 7: 6 w setach dla sędziów) wynik 3:3 ( 7: 6 w setach dla sędziów).
Kolejne spotkanie za rok w październiku.