Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / Deweloperzy w Starym Browarze

Deweloperzy w Starym Browarze

Stary Browar zaprasza na I Wystawę Deweloperów prezentującej inwestycje. W Starym Browarze otwarto I edycję Wystawy Deweloperów, na której prezentowane są inwestycje mieszkaniowe realizowane w Poznaniu i aglomeracji. W wystawie biorą udział znani deweloperzy, prezentujący najnowsze inwestycje w Poznaniu i okolicach: CGK, Echo Investment, GGW Development, Kudla, Mak Dom, Nickel Development, URBANO Inwestycje, Partner Nieruchomości, PBG Dom, Trust, Villa. Wystawa ma miejsce w Starym Browarze przy wejściu z Dziedzińca do Pasażu i potrwa do końca marca.
Ekspozycję zorganizowała poznańska agencja DS Media, przy współpracy organizacyjnej Biura Ofert Deweloperskich Salon-Mieszkaniowy.pl – Głównym założeniem projektu Wystawa Deweloperów jest stworzenie przestrzeni do obiektywnego prezentowania aktualnych inwestycji budownictwa mieszkaniowego szerokiej grupie odbiorców. Ta szczególna forma daje potencjalnym klientom możliwość realnego porównania walorów inwestycji, takich jak lokalizacja, rodzaj budynku, powierzchnia mieszkania itp.
Usytuowanie projektu w galerii handlowej, w odróżnieniu od targów mieszkań, pozwala na swobodne zapoznanie się z ofertą przy okazji zakupów lub spotkań biznesowych – informuje Katarzyna Labudda z agencji DS Media. Agencja DS Media organizuje działania promocyjne w galeriach handlowych m.in. w Poznaniu, Łodzi i Warszawie. Realizuje autorskie pomysły w oparciu o możliwości, jakie daje przestrzeń w takich obiektach. Celem agencji jest umożliwienie reklamodawcom dotarcia z ofertą do szerokiej grupy klientów w sposób atrakcyjny dla wszystkich stron, a zwłaszcza dla odwiedzających galerię. Wystawa Deweloperów jest tego najlepszym przykładem. Współpracy organizacyjnej podjęło się Biuro Ofert Deweloperskich Salon-Mieszkaniowy.pl To innowacyjne miejsce stworzone specjalnie dla klientów poszukujących nowych mieszkań, a dla deweloperów będące dodatkowym kanałem skutecznej sprzedaży.
Więcej informacji na stronie www.wystawadeweloperow.pl

Sprawdź także

Rewizje w domach ziobrystów

Na polecenie prokuratorów z zespołu śledczego ds. Funduszu Sprawiedliwości przeprowadzane są dziś przeszukania w różnych …