Najnowsze informacje

Dzień otwarty radców

Krajowa Izba Radców Prawnych z przyjemnością zaprasza do udziału w Dniu Otwartym Kancelarii Radcowskich, który odbędzie się 6 lipca, z okazji obchodów Dnia Radcy Prawnego.

To wyjątkowe wydarzenie jest społeczną inicjatywą Krajowej Izby Radców Prawnych, mającą na celu nie tylko edukację prawną społeczeństwa, ale również zwiększanie świadomości i rozpoznawalności zawodu Radcy Prawnego.

W Dniu Otwartym, Kancelarie Radcowskie, które zgłoszą chęć udziału, będą udzielać informacji prawnych, w tym o zawodzie radcy prawnego, odpowiadać na pytania wszystkim zainteresowanym. Inicjatywa ta obejmuje całą Polskę, co pozwala na:

  • Otwarcie drzwi kancelarii przez każdego zainteresowanego Radcę Prawnego dla osób potrzebujących pomocy prawnej.
  • Umożliwienie każdej osobie poszukującej pomocy prawnej znalezienie w swojej okolicy Kancelarii Radcowskiej oferującej wsparcie.

Jak wziąć udział?

Wydarzenie jest organizowane pod auspicjami Krajowej Izby Radców Prawnych. Radcowie Prawni, którzy chcą, aby ich Kancelaria uczestniczyła w Dniu Otwartym, muszą dokonać zgłoszenia za pośrednictwem formularza dostępnego pod linkiem:  https://www.webankieta.pl/ankieta/1211268/dzien-otwarty-kancelarii-radcowskich.html

Na zgłoszenia kancelarii czekamy do 17 czerwca.

Zapraszamy zarówno Radców Prawnych prowadzących indywidualne kancelarie, jak i tych działających w ramach spółek.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do promocji zawodu Radcy Prawnego i wsparcia społeczności, a także nawiązania nowych kontaktów! Do zobaczenia 6 lipca!

Lista Kancelarii biorących udział w Dniu Otwartym zostanie opublikowana 21 czerwca na oficjalnej stronie Krajowej Izby Radców Prawnych, dostępnej pod adresem kirp.pl

Sprawdź także

Giną ostatnie słonie

Jestem zrozpaczony. Kanadyjski koncern naftowy ReconAfrica pustoszy mój dom – sanktuarium afrykańskiej przyrody w delcie …