Najnowsze informacje

Dzień Radcy Prawnego

Dziekan i Członkowie Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu serdecznie zapraszają radców prawnych i aplikantów radcowskich wraz z rodzinami na Piknik nad Maltą. Plenerowa impreza rodzinna odbędzie się 21 czerwca 2014 roku na Polu Piknikowym MALTA SKI, godz. 14.00 ? 21.00. Bilety będzie można nabyć w kasie Izby od 3 czerwca 2014; Ceny biletów: – osoby dorosłe 15,00 zł – dzieci do lat 13 bezpłatnie Impreza tegoroczna, wzorem lat ubiegłych, obfitować będzie w szereg atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci: – Zorbing – Strzelanie z łuku do tarczy – Strzelnica paintballowa – Strzelnica sportowa – Megapiłkarzyki – Skoki na trampolinie – Zjeżdżalnia dmuchana – Dmuchany zamek – Plac zabaw dla dzieci – Malowanie twarzy – Stół do ping ponga ? Kolejka Górska Adrenaline – Zjazdy pontonami – Ścianka wspinaczkowa – Konkursy dla dzieci i dorosłych z nagrodami Po raz pierwszy zapraszamy na pokaz i konkurs z zakresu ratownictwa i pierwszej pomocy przeprowadzone przez dyplomowanych ratowników medycznych. Elementy pokazu to ewakuacja poszkodowanego z auta, badanie poszkodowanego, opatrzenie ran, ćwiczenia na fantomach i pozorantach oraz scenki dydaktyczne w poszczególnych konkurencjach konkursowych. Bogaty catering przygotowany zostanie przez restaurację Estella.

Sprawdź także

Zapomniana wojna w Sudanie

Sudan to w tym momencie piekło na Ziemi. Zbrodnicza armia dopuszcza się gwałtów i masakr …

Strona główna / Temat Tygodnia / DZIEŃ RADCY PRAWNEGO

DZIEŃ RADCY PRAWNEGO

Dziekan i Członkowie Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu serdecznie zapraszają radców prawnych i aplikantów radcowskich wraz z rodzinami na Piknik nad Maltą. Plenerowa impreza rodzinna odbędzie się 7 lipca 2013 roku na Polu Piknikowym MALTA SKI, w godzinach od 14 do 21. Bilety są do nabycia w kasie Izby. Ceny biletów: – osoby dorosłe 10,00 zł – dzieci bezpłatnie Podczas PIKNIKU NAD MALTĄ przewidziano szereg atrakcji dla dorosłych i dla dzieci w tym zorbing, strzelanie z łuku do tarczy, strzelanie na strzelnicy sportowej, megapiłkarzyki, skoki na trampolinie, zjeżdżalnia, dmuchany zamek, kolejka górska adrenalino, wiele konkursów dla dzieci i dorosłych. Będzie także bogaty catering.
X X X
Natomiast 5 lipca 2013 roku o godzinie 19.00 odbędzie się szczególny wieczór w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu ? uczta dla ducha i dla ciała. Spektakl w reżyserii Remigiusza Brzyka ? TESTAMENT PSA oraz bankiet przygotowany przez Nowy Bufet Zaproszenia na spektakl są do nabycia w kasie Izby w cenie 15,00 zł .

Sprawdź także

Nowe rozdanie w UE

Zaproponowane przez nas inicjatywy obronne stają się europejskie. Mamy na stole dwie takie inicjatywy, obie …

Dzień Radcy Prawnego

6 lipca 2011 roku po raz pierwszy będzie obchodzony Dzień Radcy Prawnego. Z tej okazji Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu organizuje uroczyste jego obchody, które odbędą się: 9 lipca 2011r. w otoczeniu pięknych plenerów nad jeziorem Malta w Poznaniu ? Pole Piknikowe MALTA SKI w godzinach od 14.00 do godziny 19.OIRP w Poznaniu zaprasza radców prawnych i aplikantów zrzeszonych w Naszej Izbie wraz z rodzinami na to niezwykłe premierowe wydarzenie! Spotkanie będzie miało formę pikniku ? oprócz części oficjalnej przewidziano: atrakcje dla dzieci i dorosłych m.in. zorbing, strzelanie z łuku i karabinków sportowych, zjazd pontonami i torem saneczkowym, profesjonalną oprawę muzyczną, catering ? m.in. dania z grilla, sałatki, piwo Bilety w cenie 10 zł do nabycia w siedzibie OIRP;dzieci ? bezpłatnie.

Sprawdź także

Zapomniana wojna w Sudanie

Sudan to w tym momencie piekło na Ziemi. Zbrodnicza armia dopuszcza się gwałtów i masakr …