Najnowsze informacje
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Emocje w Lidze Piłkarskiej Prawników

Emocje w Lidze Piłkarskiej Prawników

Trzeci tydzień rozgrywek Piłkarskiej Ligi Prawników nie przyniósł zasadniczych zmian. Na czele tabeli nadal znajdują się Adwokaci i Sędziowie, którzy jak dotąd w trzech meczach zdobyli komplet 9 punktów. W poniedziałek 18 kwietnia Wojskowy Wymiar Sprawiedliwości uległ Kuratorom 0:8; Sędziowie Seniorzy przegrali z Prokuraturą 1:4; Sędziowie po zaciętym meczu wygrali z Radcami Prawnymi 3:2; Kuratorzy Sądowi ulegli Prokuraturze 2:6.
Poza czołówką w tabeli nastąpiły zmiany. Na trzecim i czwartym miejscu uplasowali się Komornicy oraz Prokuratorzy, którzy zdobyli po 6 punktów. Na piątym miejscu są Radcy Prawni z dorobkiem 3 punktów. Jak dotąd żadnego meczu nie wygrali ani nawet nie zremisowali Sędziowie Seniorzy, Kuratorzy Sądowi i Wojskowy Wymiar Sprawiedliwości.
W tabeli najlepszych strzelców na pierwsze miejsce wysunął się adwokat Aleksander Jóskowiak, który zdobył już 7 goli i o jedno ?oczko? wyprzedza sędziego Macieja Danka i kolegę z korporacji Marka Bartkowiaka, którzy strzelili po 6 bramek. Na fotografii adwoakt Aleksander Jóskowiak.

Sprawdź także

Zapomniana wojna w Sudanie

Sudan to w tym momencie piekło na Ziemi. Zbrodnicza armia dopuszcza się gwałtów i masakr …