Strona główna / Aktualności / Gazeta Deweloperska z szerszą dystrybucją

Gazeta Deweloperska z szerszą dystrybucją

8 września pojawi się 8 wydanie Gazety Deweloperskiej – kwartalnika o nieruchomościach i inwestycjach. Jest to edycja Promocje Nieruchomości 2012. Gazetę wydaje Platforma Deweloperska, która jest również wydawcą Poznańskich-Nieruchomości.pl, Deweloperzy.info, jak również innych portali, witryn informacyjnych i produktowych oraz platform statystycznych. Raz na kwartał ukazuje się także magazyn o objętości około 70 stron. Z każdym wydaniem Gazeta Deweloperska zyskuje coraz szerszą dystrybucję. Nakład kwartalnika przekroczył już 6 tysięcy egzemplarzy. Każde wydanie ma inny charakter. W poprzednich okresach ukazywały się Wakacje Nieruchomości, czy Raport Nieruchomości. Aktualnie przygotowaliśmy drugi numer Promocje Nieruchomości 2012, który pojawi się na najbliższych Targach Mieszkań i Domów 8 września. W gazecie znajdzie się temat firm deweloperskich notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych.
Zgodnie z tytułem wydania wiele miejsca poświęciliśmy zagadnieniom promocji produktów deweloperskich. Piszemy o nowych propozycjach lokowania pieniędzy w inwestycje. Odkrywamy sekrety zawodu pośrednika oraz poświęcamy uwagę pracy komorników sądowych. W gazecie czytelnik znajdzie również wiele ofert nieruchomości wszystkich typów. Gazeta Deweloperska rozpowszechniana będzie na Targach Mieszkań i Domów na MTP oraz w hali Arena w Poznaniu, w Hali Stulecia we Wrocławiu, Centrum EXPO XXI w Warszawie, AMBER EXPO w Gdańsku, CT CHEMOBUDOWA w Krakowie, a także na na Targach Trendy i Innowacji ? Metalmex w Poznaniu. Spersonalizowana wysyłka adresowana jest do ok. 700 osób zajmujących najwyższe stanowiska w firmach z branży nieruchomości: deweloperów, inwestorów, projektantów, właścicieli biur nieruchomości, właścicieli pól golfowych w Polsce, szefów funduszy inwestycyjnych i innych.
Gazeta znajdzie się w biurach sprzedaży deweloperów poznańskich (ok. 120 placówek), na konferencjach: Biurowce w Polsce i Polski Rynek Mieszkaniowy w Hotelu Marriott w Warszawie, na XIII Ogólnopolskim Turnieju TOGA GOLF – Naterki k/Olsztyna. Zainteresowani znajdą ją w biurowcach w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku (ok. 10 punktów w każdej lokalizacji), placówkach Domu Kredytowego NOTUS, partnerskich biurach obrotu nieruchomościami w Poznaniu, placówkach handlowych firm z branży aranżacji i wyposażenia wnętrz: VOX, Terrano Centrum Ceramiki, Direct Floor ? Poznań oraz innych placówkach partnerskich, m.in.: Echostar Studio, PST TAXI, cititravel.pl, Voyager Club, WSPON, Centrum Wyceny Mienia, a także w siedzibach korporacji i wybranych kancelariach prawnych w Poznaniu (ok. 100 placówek).
Oczywiście gazeta będzie dostępna takze w salonie Deweloperska przy pl. C. Ratajskiego 10, www.deweloperska.com Od kilku miesięcy prowadzona jest akcja związana z prenumeratą. Toteż Gazeta Deweloperska będzie dostępna także w sieciach sprzedażowych partnerskich placówek Ruch SA.

Sprawdź także

List otwarty Adama Bodnara

List otwarty Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego Adama Bodnara do prezydenta Lecha Wałęsy i pozostałych sygnatariuszy …