Strona główna / Aktualności / Głodówka lekarzy rozszerzona

Głodówka lekarzy rozszerzona

Porozumienie Zawodów Medycznych (PZM), największa organizacja skupiająca pracowników ochrony zdrowia, przejmuje protest głodowy rezydentów i przekształca w protest głodowy w całym kraju – powiedział w poniedziałek szef komitetu protestacyjnego PZM Tomasz Dybek. Przedstawiciele Porozumienia Zawodów Medycznych spotkali się w Warszawie,by rozmawiać o sytuacji w związku z trwającym protestem głodowym lekarzy rezydentów. Po spotkaniu zapowiedziano rozszerzenie akcji na inne zawody medyczne.
– Porozumienie Zawodów Medycznych, największa i najszersza organizacja skupiająca pracowników ochrony zdrowia przejmuje protest głodowy Porozumienia Rezydentów i przekształca w protest głodowy Porozumienia Zawodów Medycznych. Ten protest rozszerza się od dnia dzisiejszego na cały kraj – powiedział po spotkaniu dziennikarzom Dybek. – Protesty będą się rozlewały na cały kraj – wtórował mu dr Jarosław Biliński, wiceprzewodniczący Porozumienia Rezydentów OZZL.
Źródlo: (http://www.tvn24.pl)

Sprawdź także

D. Korneluk wygrał konkurs

W poniedziałek zaczęły się rozmowy kwalifikacyjne z piątką prokuratorów chętnych do kierowania Prokuraturą Krajową. Komisja …