Najnowsze informacje
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / III turniej tenisowy o Puchar Dziekana OIRP

III turniej tenisowy o Puchar Dziekana OIRP

Pogoda dopisała, frekwencja też, toteż III Turniej Tenisowy Prawników o Puchar Dziekana OIRP w Poznaniu ( 9 -10 08.2014 r.) należy uznać za bardzo udany. Ta nowa tradycja w tenisowym światku prawników już się przyjęła na dobre,czego dowodzi właśnie liczba uczestników zawodów. Jak nas poinformowała jedna z organizatorek turnieju Marianna Valirakisw tym roku do turnieju zgłosiło sie ponad 40 uczestników, w tym sześć pań, co w prawniczych turniejach bywa rzadkościś. Turniej zgodnie z tradycją otworzył radca prawny Zbigniew Tur, dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.
Następnie przez dwa dni, w sobotę i niedzielę, przy bardzo dobrej ( nie dla tenisistów) , ale upalnej pogodzie przedstawiciele wszystkich korporacji prawniczych z całej Polski ubiegali się o laur zwycięstwa.
Oto tegoroczni zwycięzcy pucharu Dziekana OIRP w Poznaniu:
Kategoria kobiety Open I miejsce: Joanna Neuman de Spallart II miejsce: Joanna Olszówka ? Zarzecka
Kategoria mężczyźni do lat 35 I miejsce: Maciej Ciesielski II miejsce: Filip Czeluśniak
Kategoria mężczyźni powyżej 35 lat I miejsce: Jarek Dobrowolski II miejsce: Hubert Norek
Kategoria mężczyźni powyżej 45 lat I miejsce: Piotr Zarzecki II miejsce: Karol Ratajczak
Kategoria debel open I miejsce: Marcin Bajończak/ Piotr Zarzecki II miejsce: Maciej Ciesielski/ Jeremi Mazany.
Oto kilka migawek z otwarcia turnieju:
Sprawdź także

Zapomniana wojna w Sudanie

Sudan to w tym momencie piekło na Ziemi. Zbrodnicza armia dopuszcza się gwałtów i masakr …

Strona główna / Temat Tygodnia / III turniej tenisowy o Puchar Dziekana OIRP

III turniej tenisowy o Puchar Dziekana OIRP

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić wszystkich amatorów tenisa legitymujących się dyplomem studiów prawniczych na III Otwarte Mistrzostwa Prawników w Tenisie Ziemnym o Puchar Dziekana OIRP w Poznaniu. Miejsce: Park Tenisowy Olimpia w Poznaniu, ul. Warmińska 1. Zawody odbedą się od 9 do 10 sierpnia 2014 r. (sobota i niedziela). Na fotografii jedna z organizatorek zawodow Marianna Valirakis.
SZCZEGóŁY IMPREZY: Wpisowe: 220 zł, aplikanci ? 170 zł obejmuje m.in.: wynajem kortów, piłki, pełen catering Weranda, przyjęcie w sobotę wieczorem (9.08) w Winiarni Mielżyński, Konto : Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu 34 1090 1359 0000 0000 3501 8502 (tytuł przelewu:tenis 2014) Kategorie: Singiel kobiet Singiel mężczyzn – wiek do 34 lat Singiel mężczyzn – wiek od 35 do 44 lat Singiel mężczyzn – wiek od 45 lat Debel mężczyzn (Jest możliwość wykupu dodatkowego biletu na przyjęcie w Winiarni Mielżyński w wysokości 120 zł.) Aktualności na temat Mistrzostw można znaleźć na stronie OIRP w Poznaniu oraz fan pagu na facebookuoraz piszac na ADRES marianna.valirakis@yahoo.com jeremi-mazany@wp.pl

Sprawdź także

Nowe rozdanie w UE

Zaproponowane przez nas inicjatywy obronne stają się europejskie. Mamy na stole dwie takie inicjatywy, obie …