title poprawny.pl
Ładowanie wątków...
   zamów wypisz 
 

poPRAWNY.pl

Korporacje

Instytucje prawa

Gremedia


230x150


Gazeta Deweloperska nr 10

Raport Nieruchomości 2013

Promocje Nieruchomości

Wakacje Nieruchomości, nr 2

poPRAWNY, nr 2

Raport Nieruchomości, nr 6

poPRAWNY, nr 1

Biuletyn
Poznańskich Nieruchomości, nr 5

Poznańskich Nieruchomości, nr 4

Biuletyn
Poznańskich Nieruchomości, nr 3

Biuletyn
Poznańskich Nieruchomości, nr 2

Biuletyn
Poznańskich Nieruchomości, nr 1


Poznanskie Wiadomosci
Codziennie nowe informacje
z gremedia Prawo, Kultura,
Inwestycje, Design
poznanskiewiadomosci.pl

Nowy! Salon Mieszkaniowy
Mieszkania, Domy
bez Prowizji
#1 Biuro Ofert Deweloperskich
salon-mieszkaniowy.pl

Nowość! Salon Kredytowy
Oferta wielu
Banków Hipotecznych
Kredyty, Bezpłatne Doradztwo
tel. 61 67 10 600
salon-kredytowy.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka, Projektowanie, Uzgadnianie WZ
URBANO.pl

Chcesz kupic nowe mieszkanie w Poznaniu?
Sprawdz oferte
salonu mieszkaniowego nowe domy i mieszkania. Kredyty. Promocje!
salon-mieszkaniowy.pl
Konkurs na asystenta

Do trzeciego etapu konkursu na stanowisko asystenta prokuratora zakwalifikowano następujące osoby:
1.Łukasz Sobczak 
2.Karolina Mat - Madajczak 
3.Paweł Mat - Madajczak 
4.Jakub Siegień 
5.Adam Ośkiewicz    
  


   Jednocześnie informuję, że trzeci etap Konkursu na stanowisko asystenta prokuratora odbędzie się w dniu 13 stycznia 2010 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Prokuratury Apelacyjnej w Poznaniu, ul. Solna 10 (IV piętro).                
   Przewodniczący   Komisji Konkursowej       
   Sławomir Twardowski Prokurator Prokuratury Apelacyjnej.

     
     
Data: 08.01.2010, godzina: 11:29:51.


Moja kancelaria

Radca prawny Bożena Stradowska – Adamska mówi o swoim zaangażowaniu społecznym na rzecz Krzyżownik - Smochowic i co dla niej oznacza przyznanie jej "Kryształowego Serca Radcy"

Rozmowa z dr Krzysztofem Kordelem, prezesem Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w Poznaniu o zamierzeniach nowej kadencji WIL i wyższości tradycyjnej sekcji zwłok nad wirtualną.

Mgr Agnieszka Orfin z Zakładu Postępowania Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu mówi o akcji pomocy ofiarom przestępstw:

Płk Grzegorz Fedorowicz Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Poznaniu mówi o: oddziałach terapeutycznych, polemizuje z RPO i przypomina o dekrecie Maraszałka Józefa Piłsudskiego z 8 lutego 1919 r.

Na portalu kancelaria.lex.pl ukazał się wywiad z Dariuszem Sałajewskim, Prezesem Krajowej Rady Radców Prawnych Prawnych. Oto jego omówienie:

Z prof. Ewą Łętowską, na łamach kwartalinka "Iustitia" o prawie i praworządności, o "odwadze" sędziów, o menadrach trzeciej władzy rozmawiają Krystian Markiewicz i Bartłomiej Przymusiński

 „Gazeta Wyborcza” rozmawia z rzecznikiem Praw Obywatelskich prof. Ireną Lipowicz, o zakazie przymusowego  badania krwi pijanym kierowcom, co stwierdził Trybunał Konstytucyjny.

Na łamach kwartalnika Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia” z dr. Adamem Bodnarem, wiceprezesem zarządu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, rozmawiają Krystian Markiewicz i Bartłomiej Przymusiński

Kwartalnik „Na Wokandzie” publikuje rozmowę z Ireną Kamińską, sędzią Naczelnego Sądu Administracyjnego i ekspertem w sprawach z zakresu dostępu do informacji publicznej, prezesem Stowarzyszenia Sędziów „Themis”.
230x150


Rubryka porad prawnych
Wierzytelności na sprzedaż

Podstawa: umowa z dnia 20.03.2009
Miejscowość: Poznań
Województwo: wielkopolskie
Branża:
Wartość wierzytelności bez odsetek: 40500 zł
Cena sprzedaży: Do negocjacji
Podstawa: Umowa
Zabezpieczenie: Brak
Uwagi: Uznanie Długu z dnia 27.10.2009

Wierzyciel:
Nazwa: Rafał Gorączniak
Adres: 60-506 Poznań, Wawrzyniaka 19
Telefon 1: 61 2212521
Telefon 2: 61 6710100
Fax: 61 6242799
E-mail: rg@gremedia.pl
Licytacje komornicze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Bartosz Guzik, działając na podstawie art. 953 k.p.c., podaje do publicznej wiadomości, że 16 kwietnia 2014 r. o godzinie 11:20 w sali nr 214 Sądu Rejonowego Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu ul. Kamiennogórska 26, Poznań odbędzie się druga licytacja spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu nr 34 położonego w Poznaniu przy ul. Wojskowej 1c

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Bartosz Guzik, działając na podstawie art. 953 k.p.c., podaje do publicznej wiadomości, że 27 marca 2014 r. o godzinie 10:00 w sali nr 106 Sądu Rejonowego Poznań- Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu ul. Szyperska 14, Poznań odbędzie się pierwsza licytacja, nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Luboń, nr działki 123/4, obręb ewidencyjny Żabikowo, arkusz mapy 7, według treści księgi wieczystej położonej przy ul. Lipowej 62 i 64, według wypisu z rejestru gruntów przy ul. Poniatowskiego 41,
Szczypta soli

Papież Franciszek przeprosił za skandal pedofilii w Kościele. Zapewnił, że sprawcy tych czynów zostaną ukarani i że Kościół jest świadom krzywd wyrządzonych dzieciom.

Co normalne demokratryczne państwo prawa robi, aby jego obywatele nie żyli w nędzy? Przede wszystkim zapewnia im taką pracę, aby mogli godziwie żyć; gdy tracą pracę ratują ich zapomogi socjalne. 
Porady, Listy, Komunikaty

Minister sprawiedliwości, wyznaczył termin egzaminu notarialnego ma 4 września,

Europejskie Centrum Arbitrażu serdecznie zaprasza na Polskie Forum Arbitrażu, które odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia na Uniwersytecie Warszawskim.

Zinformatyzowane postępowanie wieczystoksięgowe – nowym narzędziem w pracy prawnika” – na konferencję po tym tytułem zaprasza VNT Law&Communications.