Jesienna Liga Prawników

Po sześciu kolejkach VII edycji Jesiennej Ligi Prawników w tabeli nie zaszły żadne zmiany. Na czele nadal Prokuratorzy z dorobkiem 13 punktów. Policjanci ( rozegrali o mecz więcej) także zdobyli 13 punktów i są na miejscu drugim , a radcy prawni po rozegraniu sześciu meczów ustępują liderowi tylko o jeden punkt. Jeżeli Radcy zaczną wygrywać mogą zostać liderem rozgrywek. W minionej kolejce Ligi( 17 października) Kuratorzy Sądowi wygrali z Sędziami Seniorami 3;0; Policja zremisowała z Prawnikami 1:1; Prokuratorzy zremisowali z Radcami 0:0; a w meczu Sędziowie ? Prawnicy odnotowano strzelecki festiwal, albowiem mecz zakończył się wynikiem 5;4 dla Sędziów.
W tabeli najlepszych piłkarskich snajperów na 1. miejscu jest Rafał Cielewicz( Komornicy) który w 4. meczach zdobył 9 bramek; na drugim miejscu Prokurator Grzegorz Gucze, ktory w 6 meczach strzelił 6 goli, a na trzecim Adwokat Krzysztof Gronek – 5 meczów – 6 bramek.

Sprawdź także

Doroczny raport AI

50 tysięcy osób odwiedziło naszą stronę internetową w poszukiwaniu rzetelnych informacji w dniu ogólnokrajowego referendum …