Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / Już ponad milion odpisów

Już ponad milion odpisów

1 151 399 ? to dokładna liczba bezpłatnych odpisów z KRS pobranych przez Internet dzięki nowej usłudze, uruchomionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości 28 czerwca 2012 r.- to jest absolutny rekord informuje Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji Ministerstwa Sprawiedliwości. Usługa udostępniana jest bezpłatnie pod adresem http://ems.ms.gov.pl Pobrane wydruki mają moc zrównaną z mocą dokumentów wydawanych przez Centralną Informację. Na stronie internetowej platformy eMS udostępniany jest również do wglądu Monitor Sądowy i Gospodarczy, zgodnie ze zmianami wynikającymi z rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 30 kwietnia 2012 r.
Powyższe usługi wpływają na poprawę warunków prowadzenia działalności gospodarczej i podniesienie jakości życia społecznego poprzez ułatwiony dostęp do informacji i obniżenie kosztów. Jest to kolejny krok na drodze realizacji strategii Ministerstwa Sprawiedliwości w zakresie świadczenia merytorycznych usług związanych z komunikacją z wymiarem sprawiedliwości, a w szczególności obsługą Krajowego Rejestru Sądowego.

Sprawdź także

Manipulacje Manowskiej

Starzy” sędziowie Sądu Najwyższego skierowali w marcu do prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości Adama Bodnara …