Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Kobiety Służby Więziennej

Kobiety Służby Więziennej

15-17 października 2014 r. odbędzie się kolejna IV Ogólnopolska Konferencja Kobiet Służby Więziennej pod nazwą ?Kreatywność kobiet w mundurach?. Konferencja będzie kontynuacją dyskusji, którą Rada ds. Kobiet Służby Więziennej prowadzi od czterech lat na temat równości, równych szans, równych możliwości i równego traktowania kobiet w służbach mundurowych. Tytuł konferencji ?Kreatywność kobiet w mundurach” nie jest przypadkowy, po pierwsze jest ukłonem wobec wszystkich kobiet z różnych formacji mundurowych, po drugie chcemy pokazać jak szerokie horyzonty i zainteresowania, oraz możliwości posiadają kobiety w mundurach.
W tym roku wyróżnieniem dla Rady ds. Kobiet Służby Więziennej jest to, że zgłaszają chęć aktywnego udziału w konferencji osoby znajdujące się w kadrze kierowniczej naszej formacji, które do niedawna podchodziły w sposób ostrożny i z dystansem do rodzącego sie nurtu genderowsko – feministycznego w Służbie Więziennej.
Zaprasza Anna Osowska-Rembecka Przewodnicząca Rady ds. Kobiet Służby Więziennej
X X X
Wszystkie bieżące informacje nt. konferencji umieszczane są na stronie internetowej Służby Więziennej, w zakładce Rady ds. Kobiet oraz na stronie konferencji:

Sprawdź także

Praktyki w Niemczech

Praktyki dla młodych prawników w Niemczech we wrześniu 2023 Niemiecka Fundacja Międzynarodowej Współpracy Prawnej (IRZ) …