Najnowsze informacje
Strona główna / Temida na luzie / LIGA PIŁKI NOŻNEJ PRAWNIKÓW

LIGA PIŁKI NOŻNEJ PRAWNIKÓW

W piątym tygodniu piłkarskiej Ligi Prawników odnotowano następujące wyniki: Skarbowcy ulegli Palestrze 2:5; Prokuratorzy zremisowali z Sędziami 2:2; a Sędziowie Seniorzy ulegli Radcom Prawnym 0:3.

W tabeli na pierwszym miejscu plasuje się Palestra. Która w czterech rozegranych meczach zdobyła komplet 12 punktów, po rozegraniu tyleż meczów z dorobkiem 10 punktów plasują się Komornicy. 3. miejsce po zdobyciu 7 punktów wywalczyli Skarbowcy, czwartą pozycję z 6 punktami zajmują Prokuratorzy. Sędziowie zajmują 5 miejsce, po zdobyciu dotąd 4 punktów. Po rozegraniu 5 meczów Radcy Prawni uzyskali 3 punkty i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, a Sędziowie Seniorzy, którzy także rozegrali 5 meczów nie zdobyli ani jednego punktu i zamykają tabelę Ligi Prawników.
W tabeli najlepszych strzelców przewodzi Grzegorz Kurzyca z Palestry, który zdobył 11 bramek w 4 meczach i wyprzedza Grzegorza Gucze z drużyny Prokuratorów i Rafała Cielewicza z ekipy Komorników, którzy na razie strzelili po 8 bramek. Poprawny składa serdeczne podziękowanie komornikowi Michałowi Redelbachowi za przesłanie informacji z piłkarskich rozgrywek. W kolejnych edycjach postaramy się relacjonować mecze na bieżąco i wzbogacić o serwis fotograficzny.

Sprawdź także

Zimowy turniej piłkarski

W najbliższą sobotę, 27 lutego 2010 roku, w Kleszczewie o godzinie 10:00 rozpoczynie się halowy …