Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Likwidacja szkód a OC

Likwidacja szkód a OC

Stowarzyszenie Sędziów Polskich ?Iustitia?, Polska Izba Ubezpieczeń, Rzecznik Ubezpieczonych, Polska Izba Motoryzacji zapraszają na konferencję: ?Praktyka likwidacji szkód w pojazdach z umowy ubezpieczenia OC na etapie przedsądowym i przed sądem? 23 września 2014 r. (we wtorek) w Warszawie do siedziby warszawskich sądów gospodarczych przy ul. Czerniakowskiej 100. Celem konferencji jest wieloaspektowe spojrzenie na proces likwidacji szkód.
Przedmiotem wystąpień prelegentów będą praktyczne zagadnienia, które pojawiają się na różnych etapach procesu likwidacji, a które mogą być dyskusyjne dla poszczególnych jego uczestników.
Zamierzeniem spotkania jest wymiana poglądów oraz próba znalezienia takich rozwiązań, aby droga sądowa była w nich wykorzystywana jak najrzadziej, a gdy do niej dojdzie ? by strony postępowania spotykały się z klarownym, ujednoliconym orzecznictwem, opartym na uznanych standardach.

Sprawdź także

Nadzór specsłużb

KIRP wspiera społeczne założenia ustawy o kontroli nad służbami Fundacja Panoptykon we współpracy ze środowiskami prawniczymi i organizacjami społecznymi przygotowała …