Strona główna / Aktualności / Magazyn WakacjeNieruchomości

Magazyn WakacjeNieruchomości

Jadąc na wakacje, nad morze, w góry czy zagranicę weź koniecznie z sobą najnowszy magazyn WakacjeNieruchomości. To już czwarty numer wydawnictwa gremedia, salonu-mieszkaniowego. pl i portalu poznańskie-nieruchomości.pl W numerze nie tylko najnowsze oferty z rynku nieruchomości, ale i m.in. Katalog Apartamentów Wakacyjnych. Radca prawny Olga Bystrzycka pomoże czytelnikom myśleć wakacyjnie. Lektura numeru odpowie na pytanie czy można wybrać się w rejs Transatlantykiem po Poznaniu i zdradzi wszystkie tajemnice oraz plany lotniska Ławica. W numerze o bogatej ofercie Cititravel mówi Konrad Lewartowski. Będzie można się bliżej przyjrzeć Domom nad Bałtykiem, dowiedzieć o najciekawszych inicjatywach Rzecznika Praw Obywatelskich i ilu Polaków zajrzało do elektronicznej księgi wieczystej.
Nie sposób pisać o wszystkich pozycjach katalogu. Najlepiej przekonać się samemu sięgając po Magazyn WakacjeNieruchomości. Dystrybucja: placówki CitiBank; Vox, biura podróży Cititravel i Wezyr, poznańskie biura deweloperów oraz punkty sprzedaży Apartamentów Wakacyjnych; Salon Mieszkaniowy przy ulicy Wawrzyniaka 19; w placówkach Voyager Club i takówkach PST.

Sprawdź także

D. Korneluk wygrał konkurs

W poniedziałek zaczęły się rozmowy kwalifikacyjne z piątką prokuratorów chętnych do kierowania Prokuraturą Krajową. Komisja …