Finansowanie pomostowe
Strona główna / Listy / Migracja i integracja

Migracja i integracja

Helsińska Fundacja Praw Człowieka serdecznie zaprasza nauczycieli, studentów i pracowników instytucji publicznych na szkolenie pt. Migracja i integracja. W trakcie szkolenia, prowadzonego w formie interaktywnych warsztatów, będziemy dyskutować o tym kim są uchodźcy i czym się różnią od innych migrantów? Czy rozróżnienie takie jest naprawdę ważne? Dlaczego ludzie migrują i czym się kierują wybierając cel swojej wędrówki? Od czego zależy powodzenie integracji w nowym kraju?

Szkolenie odbędzie się 25 października 2018 roku w godzinach 10.30-14.30 w siedzibie Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka w Warszawie (ul. Zgoda 11). Przeznaczone jest dla nauczycieli, studentów i urzędników pracowników instytucji publicznych.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w zajęciach. Ilość miejsc ograniczona (15 miejsc), o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy dokonać elektronicznie do dnia 23 października 2018 r. przez formularz znajdujący się na stronie: https://goo.gl/forms/q31ZLsicHmqXKqiF2

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Zmiany w prawie migracyjnym. Monitoring polskiego i unijnego prawa migracyjnego oraz szkolenia o tematyce migracyjnej”, wspófinansowanego przez Heinrich Böll Stiftung oraz ze środków Komisji Europejskiej.

Sprawdź także

Tęczowej Maryi cd.

List katolików z Holandii w obronie tęczowej Maryi 04 listopada 2021 Niezrozumiałe i szokujące – …