Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / Mistrzostwa Polski Adwokatów w Golfie

Mistrzostwa Polski Adwokatów w Golfie

Już po raz trzynasty Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie w dniach 29-30 września 2012 r na polu golfowym Mazury Golf & Country Club w Naterkach organizuje coroczny turniej golfowy TOGAGOLF 2012. Jest to impreza otwarta. W Rio de Janeiro ma byc oficjalną dyscypliną. Jednym z patronów medialnych Mistrzostw Polski Adwokatów w Golfie jest portal: poprawny.pl.

W sobotę w turnieju głównym przewidziana jest odrębna klasyfikacja dla prawników, którzy tradycyjnie rywalizować będą o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie.
O Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna golfiści rywalizują w klasyfikacji ?open?. Turniej po raz pierwszy ma także rangę rankingowego turnieju PZG i w związku z tym poza klasyfikacją stableford netto (3/4 handicapu) będzie prowadzona klasyfikacja strokeplay brutto.
W niedzielę po raz pierwszy zostaną rozegrane I Drużynowe Mistrzostwa Polski Izb Adwokackich w Golfie i już tradycyjnie turniej indywidualny TOGAGOLF REWANŻ. Będą imprezy towarzyszące dla osób, które nie biorą udziału w turnieju. Osoby, które nigdy nie zetknęły się z golfem mogą wziąć udział w Klinice Golfa, poznając zasady gry i ucząc się jej poszczególnych elementów. Także ci uczestnicy imprezy, którzy zetknęli się z golfem ale nie czują się na siłach by wziąć udział w turnieju głównym, mogą uczestniczyć w mini turnieju na 6 dołkowym polu. Tak więc wszyscy zainteresowani golfem będą mieli okazję zasmakowania uroku gry na jednym z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce.
Tradycyjnie przy rejestracji rozdamy osobom grającym w turnieju upominki. Po turnieju organizujemy uroczyste ogłoszenie wyników w bardzo atrakcyjnym miejscu, bo w Hotelu Omega w Olsztynie położonym nad brzegiem jeziora Krzywego. Uroczystość ta jest integralną częścią imprezy. Uczestnicy obecni na ceremonii ogłoszenia wyników, którzy osiągnęli najlepsze wyniki podczas turnieju mogą liczyć na nagrody i puchary.
W tym roku Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie zorganizowała szkolenie zakończone egzaminem na zieloną kartę dla 30 aplikantów adwokackich tej Izby. Liczymy na udział wszystkich tych osób w imprezie – będzie możliwość wypożyczenia sprzętu. Program 29.09.2012 TOGA GOLF 2012 09.30 – zakończenie rejestracji uczestników turnieju głównego TOGA GOLF 2012 10.00 – ?tee time? – start pierwszego flightu turnieju głównego ? netto stableford ¾ handicapu brutto stroke play (w turnieju konkursy na najdalsze uderzenie i na uderzenie najbliżej dołka) 10.30 zakończenie przyjmowania zgłoszeń do turnieju na polu 6 dołkowym i do Kliniki Golfa 11.00 start I turnieju na polu 6 dołkowym, 11.30 Klinika Golfa (dla początkujących).
W programie m.in. zapoznanie z regułami i etykietą golfa, z ?wyposażeniem? golfisty, nauka i praktyczne ćwiczenia połączone z pokazem uderzeń w najlepszym wydaniu, konkursy ?pierwszego kroku? 19.00 ?20.00 Hotel OMEGA w Olsztynie- rozdanie nagród i uroczysta kolacja Program 30.09.2012 I Drużynowe Mistrzostwa Polski Izb Adwokackich w Golfie TOGA GOLF REWANŻ- 09.00 – zakończenie rejestracji uczestników i drużyn Izb Adwokackich 09.30 – start turnieju shotgun, netto stableford ¾ handicapu, brutto strokeplay 10.00 start turnieju rewanżowego na polu 6 dołkowym, 14.30 ? zakończenie imprezy i rozdanie nagród na polu golfowym Zgłoszenia Zgłoszenia będą przyjmowane przez recepcję Klubu Mazury Golf & Country Club Naterki, ul. Golfowa 20A, 11-036 Gietrzwałd, tel. (89) 513-15-40; www.mazury.golf.pl; mail: recepcja@mazurygolf.pl Uwaga! Lista uczestników turnieju Toga Golf zostanie zamknięta w dniu 29.09.2012 r. o godz. 15.00 z uwagi na konieczność rozstawienia flightów.
Po tym terminie (nie później niż do godz. 9.30 w dniu 11.09.2010 r.) zgłoszenia będą przyjmowane na listę rezerwową ? rozstawienie w dniu turnieju. Niezwłocznie po przyjeździe, proszę zgłosić się do recepcji MG&CC celem rejestracji i dokonania opłat turniejowych. Brak opłaty i rejestracji co najmniej na 45 min. przed zaplanowanym startem może spowodować zmianę w rozstawieniu uczestnika. Te same zasady obowiązują w turnieju w niedzielę.
Oto patroni i sponsorzy Mistrzostw:

Sprawdź także

Lex Super Omnia

Apel Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Prokuratorów Lex Super Omnia do przedstawicieli władzy ustawodawczej Stowarzyszenie Prokuratorów …