Strona główna / Aktualności / Najlepsza kancelaria w Poznaniu

Najlepsza kancelaria w Poznaniu

W Warszawie odbyły się główne uroczystości Dnia Radcy Prawnego ? święta wszystkich radców. Podczas uroczystości wręczono nagrody w konkursie “Innowacyjna Kancelaria 2011″. Nagrodę główną i tytuł ?Innowacyjna Kancelaria 2011? otrzymała Kancelaria Radcowska Kubat i Wspólnicy spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu Konkurs ?Innowacyjna Kancelaria? organizowany był już po raz drugi przez Krajową Radę Radców Prawnych i ma na celu wyłonienie kancelarii prawnej wprowadzającej innowacyjne działania, produkty lub komunikację zewnętrzną. Kapituła Konkursowa w tym roku postanowiła przyznać 2 wyróżnienia oraz nagrodę główną. Poziom był bardzo wyrównany Wyróżnienia otrzymali: CWW S. Cetera, M. Węgrzyn Wysocka i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów, za wprowadzenie zmian w dotychczasowym systemie zarządzania pracą, tj. wprowadzenie metody zarządzania projektami Fortak i Karasiński Radcowie Prawni za wprowadzenie innowacyjnego Systemu Ocen Okresowych z systemem motywacyjnym. jako jednego z narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi. Nagrodę główną i tytuł ?Innowacyjna Kancelaria 2011? otrzymała: Kancelaria Radcowska Kubat i Wspólnicy spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu za stworzenie innowacyjnego systemu komunikacji z klientami obsługiwanymi przez Kancelarię, a także między samymi pracownikami.
Służy temu zindywidualizowana, stworzona na potrzeby Kancelarii platforma komunikacyjna, będąca efektem połączenia doświadczeń pracowników Kancelarii w obsłudze klientów z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie komunikacji.
W celu uświetnienia Dnia Radcy Prawnego, samorząd radcowski postanowił wręczyć, po raz pierwszy w jego historii, nagrody w kategoriach: Radca Prawny Roku. Nagrodę otrzymała Dorota Szubielska, za zasługi dla zawodu i samorządu radców prawnych Dziennikarz Roku ? Nagrodę otrzymał Wojciech Tumidalski za rzetelne i bezstronne informowanie o zagadnieniach wymiaru sprawiedliwości w Polsce Redakcja Roku 2011 ? Nagrodę otrzymał Miesięcznik Forbes za zaangażowanie w propagowanie profesjonalnej informacji o systemie prawnym w Polsce, za przedstawianie i tłumaczenie zjawisk zachodzących w świecie biznesu. Produkt Roku 2011- Nagrodę otrzymało Wydawnictwo C.H. Beck za uruchomienie nowoczesnych i innowacyjnych kanałów komunikacyjnych Organizacja pozarządowa Roku 2011 ? Stowarzyszenie Elsa Poland za wkład w edukację prawną studentów, rozwój powszechnej edukacji prawniczej, wspieranie poczucia odpowiedzialności społecznej wśród studentów prawa i młodych prawników.

Sprawdź także

Szczyty pogardy prawa

„Spotkaniem publicystycznym” nazwał posiedzenie komisji śledczej ds. Pegasusa świadek Mikołaj Pawlak. Odmówił złożenia przyrzeczenia, a …