Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Nie chcę reklam w kinie

Nie chcę reklam w kinie

Bardzo proszę o pomoc. Pytałem zaprzyjaźnionego prawnika i ten mówi, że nic nie można zrobić. Mam jednak wątpliwości. Chodzi mi o podawanie w poznańskich gazetach godzin projekcji filmów w kinach. Jeżeli w stosownej rubryce w prasie dowiaduję się, że film ma być wyświetlany o godzinie 17, to chcę go oglądać od tej godziny 17. Tymczasem przez kilkanaście minut jestem poddawany ogłupiającemu bombardowaniu przez przeraźliwie głośne reklamy. Nie chcę tego.

Pytałem w kasach kina, o której mogę obejrzeć film, ale tam niegrzeczne panie tylko wzruszały ramionami. Ponoć to co kino oferuje i reklamuje w prasie – to jest seans filmowy, na który składa się cykl reklam i potem wyświetlany film. Mnie nie interesują hałaśliwe reklamy tylko sam filmowy obraz. Dla mnie jest to nieuczciwa reklama. Dlatego chciałbym dowiadywać się z repertuaru kin zamieszczanych w mediach o której zaczyna się nie reklamowy spektakl, ale projekcja filmu. Jeżeli to jest możliwe jestem gotowy nawet złożyć stosowny pozew w sądzie.
Jarosław Kalinowski, Poznań

Sprawdź także

W.Żurek w KSSiP

Sędzia Waldemar Żurek został powołany na wicedyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury Minister Sprawiedliwości Adam …