Nowy wspólnik Kancelarii

9 grudnia 2021 roku, radca prawny Anna Piotrowska-Musioł – od 2002 roku związana z Kancelarią Prawną Paweł J.Sowisło&Topolewski – dołączyła do grona jej Wspólników.

Radca prawny Anna Piotrowska-Musioł specjalizuje się w obsłudze prawnej z zakresu prawa medycznego, prawa pracy oraz w sprawach cywilnych. Prowadzi sprawy Klientów na etapie przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym, wykonując wszystkie czynności w toku tych postępowań. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów wykonujących działalność leczniczą, w szczególności samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej. Doradza w sprawach związanych z wykonywaniem zawodu lekarza oraz zakładaniem podmiotów leczniczych. Zajmuje się także problematyką umów z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Mecenas Anna Piotrowska–Musioł to znakomity prawnik, posiadający umiejętność skutecznego rozwiązywania nawet najtrudniejszych spraw, będącego jednocześnie gwarancją profesjonalizmu i najwyższych standardów zawodowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych oraz radości i satysfakcji
z nowej roli w Kancelarii!

Tekst: Kancelaria Sowisło&Topolewski

Sprawdź także

Doroczny raport AI

50 tysięcy osób odwiedziło naszą stronę internetową w poszukiwaniu rzetelnych informacji w dniu ogólnokrajowego referendum …