Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Palestra na Forum Ekonomicznym

Palestra na Forum Ekonomicznym

Adwokat Andrzej Zwara, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej oraz adwokat Mikołaj Pietrzak, przewodniczący Komisji Praw Człowieka przy NRA, zasiądą w gronie panelistów podczas XXII Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój, które odbędzie się w dniach 4-6 września 2012 r. Prezes NRA został zaproszony do panelu pt. ?E-wymiar sprawiedliwości. Nowe kierunki?. Panel przygotował poseł Krzysztof Kwiatkowski, były minister sprawiedliwości, przewodniczący Komisji Nadzwyczajnej do spraw zmian w kodyfikacji ? Adwokatura powinna wypowiadać się zawsze w sprawach ważnych.
XXII Forum Ekonomiczne będzie ku temu doskonałą okazją.? powiedział adw. Andrzej Zwara. Moderatorem dyskusji będzie adw. prof. Zbigniew Ćwiąkalski. Adw. Mikołaj Pietrzak natomiast będzie uczestniczył w panelu zatytułowanym ?Jak daleko może posunąć się państwo? Bezpieczeństwo a prawa jednostki?, który moderować będzie Brendan Donnelly, dyrektor Federal Trust for Education and Research w Wielkiej Brytanii.
W panelu zasiądą również Maciej Zięba, prezes Instytutu Tertio Millennio, Denis MacShane, członek Izby Gmin w Wielkiej Brytanii, Dan Petre, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w Rumunii, Julia Schramm, członek zarządu Partii Piratów w Niemczech oraz László Tóth, Podsekretarz Stanu ds. Gospodarczych i Technologii Informacyjnych w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych na Węgrzech.
Podczas Forum spotykają się przedstawiciele środowisk zawodowych z całego świata aby wspólnie rozmawiać na tematy z zakresu polityki gospodarczej. Tegoroczne Forum odbędzie się pod hasłem ?Nowe wizje na trudne czasy. Europa i świat wobec kryzysu?. Partnerem Forum jest Naczelna Rada Adwokacka.
Źródło: portal adwokatura.pl

Sprawdź także

Upadek godności sędziów

Zachowanie Dagmary Pawełczyk-Woickiej jest nieetyczne, godzi w powagę sądu, narusza godność innego sędziego, jest przejawem …