Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / Patronat ministra sprawiedliwości

Patronat ministra sprawiedliwości

Informowalismy już o tym,że w listopadzie 2010 roku odbędzie się Kongres Nauk Sądowych. Objął go swoim honorowym patronatem Minister Sprawiedliwości.

Komitet Organizacyjnego I Kongresu Nauk Sądowych informuje, że towarzystwa zrzeszające biegłych sądowych oraz instytucje wydające opinie dla potrzeb wymiaru sprawiedliwości podjęły decyzję o organizacji I Kongresu Nauk Sądowych.
W związku z powyższym Komitet Organizacyjny I Kongresu Nauk Sądowych zaprasza biegłych i rzeczoznawców do wzięcia udziału w Kongresie, który najprawdopodobniej odbędzie się Warszawie w listopadzie 2010 roku. Celem I KNS jest poprawa jakości, efektywności i sprawności opiniodawstwa dla celów sądowych w Polsce, poprawa statusu i wizerunku biegłego, integracja stowarzyszeń i biegłych różnych dyscyplin, powołanie Federacji Stowarzyszeń Biegłych i Rzeczoznawców, problem VAT dla biegłych, wydawanie biuletynu rozsyłanego przez Internet. Dla zrealizowania tych celów i odbycia Kongresu niezbędne jest przekazanie organizatorom danych osobowych biegłych. Dlatego prosimy biegłych i rzeczoznawców o przekazanie swoich adresów mailowych Komitetowi Organizacyjnemu Kongresu (1kongresns@gmail.com). Zwracamy się też do biegłych i rzeczoznawców, aby utworzyli takie adresy, o ile jeszcze ich nie mają, co umożliwi przesyłanie im Biuletynu, jak i informacji o 1KNS. Informacje na temat I Kongresu Nauk Sądowych, lista stowarzyszeń, instytucji i osób które są w Komitecie organizacyjnym znajdują się na naszej stronie: www.1kns.pl. Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego 1 KNS dr med. Jerzy Pobocha Adres Komitetu Organizacyjnego: www.1kns.pl 71-210 Szczecin e-mail: 1kongresns@gmail.com fax:91 886 58 84 tel.:605053894; 506728740.

Sprawdź także

Migranci pozwali rząd RP

Skarga migrantów zawróconych do linii granicy. Opinia Rzecznika dla ETPC. Sprawę zbada Wielka Izba Trybunału …