Strona główna / Szczypta soli / Pocałunki i uściski

Pocałunki i uściski

Przecież wiadomo, że służby przeciekają i wszystko wycieknie do sieci Koordynator Służb Specjalnych został sfotografowany w uścisku. Także w pocałunku z mężczyzną, którego Służby Specjalne z pewnością rozpoznały. Ponieważ na jednej focie panowie byli półnadzy, a uścisk nad wyraz serdeczny, więc niechętni zaczęli insynuować, że panowie się bardzo dobrze znają, a w podtekście było jakieś hm, hm, hm, śmichy chichy i różne takie tam. Pan Wąsik wyjaśnił, że wiele lat temu w taki sposób składali sobie życzenia. Ojej też mi wielkie miasto Łowicz! Przywódcy dawnego ZSRR taki Breżniew czy inny witając się z przywódcami bratnich obozów, także z obozu polskiego (!), o matko ? wyjaśniam zaraz, żeby nie pójść pod celę,że były to państwa obozu socjalistycznego ? otóż oni także całowali się prosto w usta, całkiem legalnie i były foty w gazetach. O co więc biega? O zażyłość z kimś, z kim koordynator służb, specjalnych zresztą, nie powinien się całować, ani bywać gdziekolwiek, chyba, że miał misję wniknięcia w ?środowisko?, jak to bywa zwykle w serialach kryminalnych. Jak wnikał taki agent Tomek na przykład, pamiętacie go z walizką pełną kasy, też chyba rozebranego do rosołu? Po co oni się, kurna, tak fotografują? Przecież wiadomo, że służby przeciekają i wszystko wycieknie do sieci, a suweren ma z tego złośliwą satysfakcję.
Mam zamiar jednak poruszyć inną kwestię, bo nie rusza mnie to, z kim koordynator się koordynuje całując. Ani mnie to ziębi, ani grzeje. Z nóg zbija natomiast reakcja Wąsika Macieja na publikację i pokazywanie tych fot w sieci. Oświadczył on ni mniej, ni więcej, co następuje: ?Jeśli ktoś sugeruje osobie, która ma rodzinę i dzieci, skłonności homoseksualne, to ja wystąpię na drogę sądową?. Pisownia oryginalna. Tak się wyraził Maciej Wąsik. Czy wynika z tego, że wystąpi na drogę sądową w sprawie wszystkich osób mających rodzinę i dzieci, którym ?ktoś? zarzuca homoseksualizm, czy mówi tylko we własnym imieniu? Mniejsza o to. Ważne jest mianowicie to, że koordynator nie ma podstawowej wiedzy w sprawie. Tu kłania się brak podręcznika wychowania seksualnego, może pani minister Zalewska weźmie to pod uwagę?
Choć dziatwa i młodzież w tej kwestii uświadamia się w sieci. Istnieje bowiem:
1. Heteroseksualizm,
2.homoseksualizm oraz
3.biseksualizm.
Hetero, wiadomo, akcja miłosna toczy się między płciami przeciwnymi, homo dotyczy tej samej płci. Natomiast biseksualizm to uniwersalna możliwość bunga bunga z jedną lub drugą płcią. Wiadomo, że Jarosław Iwaszkiewicz miał żonę i córkę, które kochał, miewał również kochanków. Tak samo Jerzy Andrzejewski, Tomasz Mann i wielu, wielu innych. Gdy gejostwo było karane więzieniem, większość homoseksualistów miała żony jako przykrywkę. Politycy także, to się tyczy wszystkich opcji, także a zwłaszcza prawicowej, bo stawia się ich pod pręgierzem moralności, gdyby co. A więc koordynator Wąsik uważający, że rodzina i dzieci wykluczają bycie gejem może przegrać w sądzie. Nawet gdy śledztwo będzie prowadzone pod nadzorem Zbyszka Ziobry.
Krystyna Kofta
Źródło: koduj24.pl

Sprawdź także

21 mld zł strat NBP

Wstępnie 20 800 024 000 zł, czyli blisko 21 mld zł – taką stratę miał …