Najnowsze informacje
Finansowanie pomostowe
Strona główna / Szczypta soli / Poznań stolicą Ciemnogrodu

Poznań stolicą Ciemnogrodu

Poznań powoli, powoli. zmierza do zdobycia tytułu miasta najgłupszych mieskańców świata. Poznań potrafi.Radny PiS Michał Grześ oskarżył slonia z Zoo o to, że jest gejem. Radna Lidia Dudziak (PiS) zakazała seksu osłom. Latem tego roku prezydent Ryszard Grobelny odwołał spektakl festiwalu Malta ? „Golgota Picnik” bo strona kościelna grozila zamieszkami. Teraz rektor Uniwersytetu Medycznego odwołuje koncert grupy Behemot, także z obawy przed zamieszkami. Wraca rewolucyjny terror? Jak tak dalej pójdzie jedyną możliwością obcowania ze sztuką, będą szkolne spektakle jasełek. Pod warunkiem, że grać będą zdrowe moralnie katolickie dzieci, a nie bękarty atesistów i agnostyków. Świadectwo moralności wystawi oczywiście proboszcz miejscowej parafii.
Obchodzimy 25- lecie odrodzenia w Polsce demokracji. Poznań pokazał prawdziwe oblicze tej demokracji ? powrót cenzury. Dlaczego miłośnicy tego typu muzyki mają ulec presji ludzi, którzy we wszystkim widzą szatana i którzy nie tolerują innej muzyki poza anielskimi chórami. Dziwne, że tym ludzikom nie przeszkadzaja księża molestujący seksualnie dzieci. Po co nam policja, która nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa na zamkniętej imprezie?
Adolf Hitler zaczynał od marszy i palenia książek oraz dzielenia sztuki na jedynie słuszną i tą zdegenerowaną. Któryż to z polskich wodzów na prawicy przyzna się, że jedyną ostoją gwarancji demokracji jest cenzura, której zasady ustala Partia. Któryż z tych wodzów powoła się na slowa Józefa Stalina, który mowił to samo. Wybory do samorządów lokalnych za miesiąc.

Sprawdź także

Nic nie warta konstytucja

Sędzia Krzysztof Dąbkiewicz z Sądu Rejonowego w Toruniu wydał postanowienie o zniszczeniu transparentu z napisem …