Strona główna / Aktualności / Prapremiera Antoniego Walerycha w Trzaskowie

Prapremiera Antoniego Walerycha w Trzaskowie

Już 31.08.2015, o godzinie 16 odbędzie się przedpremierowy pokaz działa Antoniego Walerycha ? z unikatowej kolekcji Golffighter. Próba generalna Golffightera odbędzie się na budowanym polu golfowym. Charakter prapremiery ma formę otwartą. Wejście na teren dla wszystkich chętnych jest nieodpłatny. Program prapremiery na planie filmowymscenerii pola golfowego w Trzaskowie zapowiada się wyśmienicie. Prawdopodobnie pierwsza scena fimu będzie kręcona przy stawach na polu sześcio – dołkowym. Film ma opowiedzieć o Golfighterze i polu golfowmy w Trzaskowie. Wybór miejsca nie jest przypadkowy, nie tylko ze względu na fakt zamieszkania artysty w gminie Czdewrwonak, oraz że tutaj powstaje prawdopodobnie najładniejsze i najciekawsze pole golfowe w Polsce.
Jak się dowiedzielismy prezes Trzaskowo Golf Club Pan Marian Rzeźnik jest także powiązany ze sztuką. Posiada on w swoich zbiorach ponad 150 obrazów pejzażysty i kolorysty Józefa Krzyżańskiego urodzonego 1898 roku, który po powrocie do kraju w 1929 r. osiadł na stałe w swym majątku ziemskim w Trzaskowie pod Poznaniem. Dzisiaj zbiory wielkopolskiego artysty posiada właściciel pola golfowego Marian Rzeźnik. Być może zapowiada się kolejny wernisaż. My tymaczasem zapraszamy na prapremierę.

Liczymy za szerokie zainteresowanie prapremierą − mówi Voletta Kowalczyk z galeri Qesa.pl. Sądzimy, że w tym szczególnym dniu odwiedzą nas entuzjaści sztuki i kolekcjonerzy oraz wszyscy wielkopolscy golfiści i to zarówno amatorzy jak i gracze zawodowi. Oczywiście mile widziane będą też osoby związane z innymi dyscyplinami czy formami aktywności sportowej ? dodaje Violetta Kowalczyk. Jesteśmy wdzięczni, że właściciel pola prezes Trzaskowo Golf Club Pan Marian Rzeźnik zgodził się na umożliwienie nam realizacji naszych planów, choć inwestycja nie jest jeszcze skończona.Oczywiście na prapremierę serdecznie zapraszamy również Was, naszych Czytelników!
Więcej informacji: www.prapremiera.golffighter.pl

Sprawdź także

PAD-aleć został pozwany

Sądzie Okręgowym w Warszawie rozpocznie się 10 maja cywilny proces, w którym pozwanym jest Prezydent …