Strona główna / Listy / Prawnicy kolarze na start

Prawnicy kolarze na start

Ślęża Sobótka Bike Academy oraz Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu zapraszają wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych na II Otwarte Mistrzostwa Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym, które odbędą się w Sobótce w ramach cyklu wyścigów szosowych dla amatorów – PKO UBEZPIECZENIA Via Dolny Śląsk 2020 r. 11 października br.

Otwarty charakter imprezy polega na tym, że wyścig jest dostępny dla kobiet i mężczyzn adwokatów i aplikantów adwokackich, a także innych prawników profesjonalistów: sędziów, asystentów sędziów i referendarzy sądowych, prokuratorów, radców prawnych, radców prokuratorii, notariuszy i komorników sądowych oraz aplikantów tych zawodów, a także innych prawników wykonujących zawód prawniczy (np. nauczycieli akademickich oraz pracowników niebędących nauczycielami akademickimi).

Uczestnicy wyścigu – chcący być sklasyfikowanymi w Mistrzostwach – rywalizować będą na dystansie PRO na trasie wyścigu „9# Runda Spadających Liści – Sobótka, 11.10.2020 r.”, rozgrywanego w ramach cyklu wyścigów szosowych dla amatorów PKO UBEZPIECZENIA Via Dolny Śląsk 2020 r.

Rejestracja zawodników chcących być sklasyfikowanymi w Mistrzostwach powinna nastąpić najpóźniej do dnia 4 października 2020 r. pod adresem http://viadolnyslask.pl/

Klasyfikacja uczestników Otwartych Mistrzostw Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym odbywać się będzie wyłącznie na podstawie wyników uzyskanych w wyścigu rozgrywanym na dystansie PRO. W ramach wyścigu wyłonieni zostaną Mistrzyni Polski oraz Mistrz Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym.

Jednym z warunków sklasyfikowania w Mistrzostwach Polski jest powołanie się podczas ww. rejestracji na aktualny wpis danego przedstawiciela zawodu prawniczego na stosowną listę samorządu prawniczego/listę sędziów/referendarzy sądowych przy danym Sądzie, lub podanie aktualnego numeru ważnej legitymacji służbowej bądź powołanie się na dokument lub dowód tożsamości uwiarygadniający przynależność do zawodu prawniczego (uprawniający do startu i klasyfikacji w II Otwartych Mistrzostw Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym).

Szczegółowe informacje na temat wyścigu, trasy i jej profilu, dystansu, regulamin oraz link do systemu zgłoszeń zostaną zamieszczone na stronie internetowej http://viadolnyslask.pl/.

Informacje na temat aktualności dot. wyścigu znajdują się także pod adresem: https://www.facebook.com/ViaDolnySlask/
Niezbędnych informacji udzielać będzie: adw. Marcin Drobnikowski (tel. kom. 695 517 187, adres e-mail: kancelaria@drobnikowski.com)

Za Komitet Organizacyjny:
adw. Marcin Drobnikowski

Sprawdź także

Kup puzzle „Adwokatka”

Fundacja Adwokatury w ramach swojej działalności na rzecz promocji zawodu adwokata, prezentuje nową inicjatywę. Puzzle …