Najnowsze informacje
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Przerwa techniczna w e-sądzie

Przerwa techniczna w e-sądzie

Od poniedziałku 14 lutego 2011 r do 28 lutego 2011 r. potrwa przerwa techniczna w e-sądzie. W czasie przerwy technicznej w pracy systemu Elektronicznego Postępowania Upominawczego, czyli e-sądu, możliwe będzie składanie wszelkich pism procesowych i środków zaskarżenia (skargi, zażalenia, sprzeciwy) ? za wyjątkiem składania nowych pozwów (oraz paczek nowych pozwów). Pozwy w tym okresie mogą być kierowane do sądów właściwości ogólnej (w postaci papierowej).
Ponadto, od piątku (18 lutego 2011 r.) do poniedziałku (20 lutego 2011 r.), w związku z nowelizacją ustawy o księgach wieczystych i hipotece, nastąpi przerwa w dostępie do przeglądarki ksiąg wieczystych ekw.ms.gov.pl. Konieczne jest bowiem dokonanie w tym czasie zmian w systemie informatycznym Nowa Księgą Wieczysta. Także w piątek (18 lutego 2011 r.) Centralna Informacja Ksiąg Wieczystych nie będzie wydawać odpisów ksiąg wieczystych i zaświadczeń o zamknięciu ksiąg wieczystych.
Ministerstwo Sprawiedliwości przeprasza za utrudnienia.

Sprawdź także

Impas w kwestii Romów

Romskie osiedla w Małopolsce wymagają planów rewitalizacji. Odpowiedź MSWiA Dramatyczne warunki socjalno-bytowe mniejszości romskiej  w …