Finansowanie pomostowe

Publiczna egzekucja w KRLD

Niejaka Krystyna Pawłowicz członek PiS jest zachwycona Korea Północną. Cywilizowany świat raczej nie. Demokratyczne media informują oto o publicznej egzekucja w Korei Północnej. „Kim Dzong Un wpadł podobno ww szał kiedy dowiedział się, że szef rządowego ośrodka w Pjongjangu został oskarżony o kradzież pieniędzy. Został publicznie stracony.

Publiczna egzekucja odbyła się w obecności oficerów i członków partii. Pułkownik, który zarządzał rządowym pensjonatem Paekhwawon, został zabity w grudniu 2018 roku, jednak dopiero teraz pojawiły się informacje na ten temat.

W ośrodku mieszkała para prezydencka z Korei Południowej podczas wrześniowej wizyty na Północy. Wcześniej reżim postanowił wyremontować rezydencję. Koszt prac rozwścieczył dyktatora.


Kim Dzong Un wpadł w szał, kiedy zobaczył ogromny rachunek za renowację. Na jego polecenie odpowiedni departament partii przeprowadził dokładną kontrolę – mówi źródło południowokoreańskiej gazety „The Chosun Ilbo”.

Pułkownik został oskarżony o sprzeniewierzenie funduszy. Kontrola została przeprowadzona w październiku.

Podczas nalotu w jego domu znaleziono 3 miliony dolarów – mówią doniesienia z Korei Północnej.

Publiczna egzekucja administratora była kulminacją walki z korupcją. Partia zaostrzyła kurs, bo w kraju coraz dotkliwiej odczuwane są międzynarodowe sankcje, a wtedy spada poziom lojalności towarzyszy.

Źródło: dziejesie.wp.p

Sprawdź także

KE pozwała Polskę

KE pozwała Polskę do Trybunału Sprawiedliwości UE w związku z tzw. „dyscyplinarkami” dla sędziów – …