Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Puchar prezesa trafił do ORA

Puchar prezesa trafił do ORA

38.edycja dorocznego Meczu Przyjaźni Adwokaci – Sędziowie o Puchar prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu zakończyła się okazałym zwycięstwem Palestry. Dodajmy jednak, że wynik nie odzwierciedla przebiegu gry, gdyż zmierzyły się dwie równorzędne drużyny,a emocji, parad bramkarzy i udanych strzałów było więcej, aniżeli podczas meczu reprezntacji RP. Do przerwy prowadzili Adwokaci wygrywając 2:0 po bardzo ładnych golach Grzegorza Mani i Marka Bartkowiaka. Druga połowa przyniosła zmasowane ataki Sędziów, a po strzale Łukasza Ledy było już 2:1, mogło być nawet 2:2 ale bramkarz adwokatów Adam Antkowiak obronił rzut karny, za to już szczęśliwy strzał Grzegorza Mani był nie do obrony i Adwokaci prowadzili 3:1; Sędziowie zdołali jeszcze strzelić bramkę kontaktową na 3:2, a autorem gola był Paweł Geisler, ale w ostatnich minutach meczu po golu strzelili jeszcze Grzegorz Mania i Marek Bartkowiak, a mecz zakończył się rezultatem 5:2 dla Adwokatów.
Puchar prezesa sądu już na stałe ozdabiać będzie witrynę Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Rewanż za rok. Po pojedynku piłkarskim odbyło się uroczyste spotkanie pomeczowe z udziałem zawodników i przybyłych ich dopingować gości.

Na zdjęciu Zosia ( na ręku) i Katarzyna Krotoskie, które oczywiście dopingowały Adwokatów.