Reklama

Portal poprawny.pl jest unikatową elektroniczną gazetą w skali kraju. Tylko w Poznaniu zarówno prawnicy jak i mieszkańcy miasta mogą codziennie śledzić dziennikarskie relacje z nieomal wszystkich przybytków Temidy. Nasi dziennikarze uczestniczą w rozprawach karnych, cywilnych, administracyjnych oraz gospodarczych. My wyłącznie relacjonujemy wybrane procesy, tak, aby czytelnik sam dokonał osądu.
Pomocne w tym są opinie stron procesowych i wybitnych ekspertów prawnych. Prezentujemy poznańskich prawników. Rozmawiamy nie tylko z ?tuzami? palestry, notariatu czy innych korporacji, ale z tymi, którzy mają coś do powiedzenia. A jest ich w Poznaniu cała rzesza.
Poprawny jest platformą informacyjną nie tylko dla prawników, których chcemy na bieżąco informować, co się dzieje w ich korporacjach. Pomocne będzie w tym Zrzeszenie Prawników Polskich, które po latach inercji, chce znowu integrować prawniczy Poznań. Jesteśmy jedyną platformą, na której wszystkie poznańskie korporacje mogą nie tylko się komunikować, ale dawać wyraz wszystkim swoim poglądom. Warto je poznawać, bo potencjał intelektualny poznańskich prawników zdaje się być niedostrzegany.
Częściej też niż inne media będziemy zaglądać do Wydziału Prawa i Administracji, aby przedstawiać naukowców, którzy nasze prawo współtworzą.

REKLAMA:

Strona główna:

Billboard (750 x 100, waga do 35 kB)
miesięcznie netto: 1.000,- zł

Rectangle (300 x 250, waga do 25 kB)
miesięcznie netto: 800,- zł

Vertical Button (120 x 240, waga do 20 kB)
miesięcznie netto: 700,- zł

Skyscraper (120 x 600, waga do 35 kB)
miesięcznie netto: 1000,- zł

Square Button (125 x 125, waga do 15 kB)
miesięcznie netto: 500,- zł

Button (120 x 60, waga do 10 kB)
miesięcznie netto: 300,- zł

Pop – up (250 x 250, waga do 20 kB)
miesięcznie netto:netto: 1.000,- zł

Kampanie długoterminowe oraz dodatkowe ekspozycje w poszczegówlnych kategoriach wortalu uzgadniane są indywidualnie.

Cennik obowiązuje od 17 października 2009 r.

SKONTAKTUJ SIĘ Z AGENCJĄ REKLAMOWĄ LABAT W SPRAWIE REKLAMY!

Sprawdź także

Szczepionki zalegają magazyny

Polska odmówiła przyjmowania dalszych partii szczepionek konsorcjum Pfizer-BioNTech. Lada dzień ma odmówić także innym producentom. …