Finansowanie pomostowe
Strona główna / Listy / Seminaria UIA~2019

Seminaria UIA~2019

UIA, Międzynarodowe Stowarzyszenie Adwokatów, zaprasza w styczniu i lutym 2019 r. na seminaria.
Adwokatura algierska (L’Ordre des Avocats d’Alger) we współpracy z UIA, organizuje seminarium w Algierze w dniach 11 i 12 stycznia 2019 na temat „Adwokat, wektor rozwoju gospodarczego i inwestycji” / L’avocat, vecteur du développement économique et des investissements.
Seminarium będzie okazją do omówienia roli prawnika jako aktora w rozwoju gospodarczym, który poprzez swoje doradztwo i wsparcie aktywnie uczestniczy w rozwoju gospodarki, w świetle doświadczeń Algierii i innych krajów.
Materiały są dostępne wyłącznie w j. francuskim. Do 15 grudnia obniżona opłata rejestracyjna.

Więcej o seminarum na stronie: www.uianet.org
25 i 26 stycznia 2019 r. we współpracy z Izbą Adwokacką w Bilbao i pod auspicjami Sądu Arbitrażowego ds. Cywilnych i Handlowych (CIMA), UIA organizuje, już trzeci rok z rzędu w Bilbao, seminarium poświęcone aktualnym problemom z zakresu międzynarodowego arbitrażu. Oprócz sesji roboczych, akredytowanych w poprzednich edycjach, organizatorzy przewidzieli także różne imprezy towarzyskie i kulturalne.
Do 20 grudnia obniżona opłata rejestracyjna.
Więcej na stronie: www.uianet.org

8-9 lutego 2018 w Monako odbędzie się seminarium organizowane przez Komisję Praw Człowieka UIA i Instytut ds. Praworządności UIA(UIA-IROL)
W roli prelegentów pojawią się Przedstawiciele Europejskiego Trybunału Praw Człowieka (EKPC) i Rady Europy. Po wykładach będzie czas na dyskusję z publicznością, aby umożliwić wszystkim zrozumienie omawianych kwestii i dać możliwość podzielenia się problemami napotykanymi w swojej pracy.
Do 8 stycznia 2019 obniżona opłata rejestracyjna.

Więcej na stronie: www.uianet.org

Sprawdź także

Tęczowej Maryi cd.

List katolików z Holandii w obronie tęczowej Maryi 04 listopada 2021 Niezrozumiałe i szokujące – …