Finansowanie pomostowe

Solidarni z Sędziami

8 lutego minął kolejny miesiąc bezprawnego zawieszenia sędziego Igora Tuleyi. W geście solidarności z represjonowanymi sędziami: Pawłem Juszczyszynem, Beatą Morawiec i Igorem Tuleyą, na ulicach polskich miast i miasteczek kolejny raz pojawią się plakaty i multimedia z żądaniem przywrócenia do pracy niezależnych sędziów.

Zapraszamy Państwa do udziału w tej akcji i ogłaszamy konkurs na najlepsze zdjęcie tego dnia. Zachęcamy do odnalezienia w Państwa miejscowości nośnika z plakatem poparcia i zrobienia sobie zdjęcia na jego tle. Mogą Państwo również sami wydrukować taki plakat i zrobić sobie z nim zdjęcie w miejscu ważnym dla Państwa. Prosimy o zamieszczanie zdjęć w komentarzach do wydarzenia.

Nagrodą w konkursie jest unikatowy kalendarz Iustitii na 2021 rok z podpisami Igora Tuleyi i Pawła Juszczyszyna. Zwycięzcę wybiorą sędziowie Igor Tuleya i Paweł Juszczyszyn. Serdecznie zapraszamy do udziału. Bądźmy razem! Bądźmy solidarni!

Zachęcamy do śledzenia naszej strony i publikowania postów w wydarzeniu:

Uruchomiona została również specjalna strona internetowa, gdzie można pobrać materiały do wykorzystania w tym dniu.

Sprawdź także

Cała prawda o wyroku TSUE

OŚWIADCZENIE ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH I ŚRODOWISK PRAWNICZYCHw sprawie konsekwencji orzeczeń Trybunału Sprawiedliwości dotyczących systemu dyscyplinarnego wobec …