Strona główna / Listy / Studia podyplomowe w WSB

Studia podyplomowe w WSB

Ministerstwo Sprawiedliwości zaprasza do udziału studiach podyplomowych dla pracowników sądów i prokuratur. ?Studia
podyplomowe z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego z uwzględnieniem aspektów ekonomicznych, zintegrowane z wiedzą pozaprawną przydatną do rozstrzygania sporów dla kadr wymiaru sprawiedliwości? skierowane są do sędziów z wydziałów cywilnych i gospodarczych.
Słuchacze będą mogli pogłębić wiedzę i podnieść kompetencje, między innymi z dziedziny ekonomii, rachunkowości, prawa podatkowego, rynku kapitałowego i szeroko pojętych pozaprawnych aspektów działalności gospodarczej.
Udział w studiach jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Społecznego). Organizatorem studiów jest Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu. Studia będą trwać dwa semestry, w okresie październik 2017 r. ? lipiec 2018 r. Zajęcia będą się odbywały w Poznaniu (1 grupa) oraz w Chorzowie (2 grupa). Będą realizowane w formie wykładów oraz warsztatów, w oparciu o program studiów skonsultowany z przedstawicielami sądów.. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://efs.pl/oferta,studia_podyplomowe,165 Wzory dokumentów oraz informacja o etapach naboru dostępne są w zakładce REKRUTACJA. Rekrutacja prowadzona jest do 30.06.2017 r.

Sprawdź także

Konkurs na szefa KSSiP

Kandydaci na stanowisko dyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury Dziś (26 lutego 2024 br.) poznaliśmy …