Strona główna / Listy / Szkolenie o prawach człowieka

Szkolenie o prawach człowieka

Amnesty International zaprasza na szkolenie ?Prawa człowieka i ubóstwo metodą aktywnego uczestnictwa?. Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chciałyby włączyć się w edukację praw człowieka, w szczególności dla nauczycieli, aktywistów, wolontariuszy organizacji pozarządowych oraz studentów. Dzięki uczestnictwu w szkoleniu:
* zdobędziesz wiedzę na temat związku praw człowieka oraz ubóstwa na świecie
* rozwiniesz swoje umiejętności
* zapoznasz się z metodą ?aktywnego uczestnictwa?
* otrzymasz ciekawe, inspirujące materiały edukacyjne
* będziesz miał/a okazję współpracować z Amnesty International przy realizacji projektów edukacyjnych.
Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z udziałem w szkoleniu. Zapewniamy pokrycie kosztów podróży (pociągiem lub autobusem), wyżywienia i materiałów szkoleniowych. Cykl szkoleń w różnych częściach Polski realizowany jest w ramach międzynarodowego projektu edukacyjnego Edukacja dla Godności. Obejmuje między innymi tematykę współzależności i niepodzielności praw człowieka, ich związku z ubóstwem oraz metodologii aktywnego uczestnictwa. Uczestnicy otrzymają materiały edukacyjne wypracowane w ramach projektu Edukacja dla Godności.
Najbliższe szkolenia odbędzie się w: Poznaniu 4-5 sierpnia 2012 (sobota – niedziela) W celu zgłoszenia się na szkolenie prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie go na adres: szkoleniepoznan@amnesty.org.pl do dnia 31 lipca na szkolenie do Poznania.

Sprawdź także

Policja o majówce

Podczas majówki na polskich drogach doszło do 401 wypadków, w wyniku których zginęło 34 osób, …