Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / TVN rezygnuje z serialu o mediatorach

TVN rezygnuje z serialu o mediatorach

Stacja TVN po trzech tygodniach zdecydowała o zdjęciu z anteny serialu paradokumentalnego ?Wesołowska i mediatorzy? i przeniesieniu go do TVN7. W jego miejsce TVN emitować będzie nową produkcję scripted-docu ?Ten moment? – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Format ?Wesołowska i mediatorzy?, opowiadający o grupie mediatorów kierowanejprzez Annę Wesołowską, która rozwiązuje problemy różnych ludzi, emitowany był w TVN od startu jesiennej ramówki od poniedziałku do środy o 20.50. Z powodu bardzo słabych wyników oglądalności (797 tys. widzów i 5,03 proc. udziału po trzech odcinkach) od tego tygodnia nie była już emitowana w środy, gdzie na wcześniejszą porę przeniesiono reality-show ?Kto poślubi mojego syna??. Teraz TVN zdecydował, że dalsza emisji ?Wesołowskiej? na głównej antenie nie ma sensu, bo jej wyniki się nie poprawiają.
Dlatego stacja od 21 września br. w poniedziałki i wtorki o 20.50 nadawać będzie nowy serial paradokumentalny ?Ten moment?, który miał pierwotnie trafić na antenę w październiku br. Docelowo miał być nadawany w dni powszednie po przebudowie ramówki w związku z wejściem telenoweli ?Singielka?. TVN zdecydował jednak, że popołudniowe pasmo będzie wyglądać inaczej. ?Ten moment? to serial opowiadający o dramatycznych wydarzeniach, które na zawsze odmieniły losy ludzi. Jego bohaterami będą też osoby, które wcześniej się nie znały, a których połączył ten sam bieg wydarzeń. Serial ma wyróżniać realizacja techniką splitscreenowa, która wizualizuje jednoczesność akcji. Za produkcję wykonawczą formatu odpowiada Constantin Entertainment, który dla TVN produkuje też ?Ukrytą prawdę? i ?Kuchenne rewolucje?.
Dalsze odcinki serialu ?Wesołowska i mediatorzy? emitować będzie kanał TVN7. Będzie je można tam oglądać w dni powszednie o 16.00 począwszy od 29 września br.

Sprawdź także

Guma do żucia w mrowisku

Bajeczni Adwokaci ruszają do szkół 1 czerwca Z drugą edycją akcji „Bajeczni Adwokaci” ruszamy 1 …