Strona główna / Aktualności / Udane mistrzostwa radców prawnych

Udane mistrzostwa radców prawnych

Pierwsze Otwarte Mistrzostwach Tenisa Ziemnego Prawników o Puchar ufundowany przez Dziekana OIRP zakończyły się wielkim sukcesem. Było jak na Wimbledonie. Nawet deszcz także przerywał rozgrywki i trzeba było je dokończyć w krytej hali. Wielkim sukcesem radców był fakt, że w turnieju wystąpiły obok panów także panie. Poniżej relacja i wyniki.


Wśród zawodników dostrzeglismy także sędziów, Michała Laskowskiego z Sądu Najwyższego ( na wprost) i sędziego Ryszarda Marchiwckiego ( pierwszy z lewej) z Sądu Okręgowego w Poznaniu. Los sprawił,że natrafili na siebie już w pierwszej rundzie, w której lepszy był M. Laskowski. Szczęście mu sprzyjało bo dotarł do finału debla. Natomia R. Marchwicki, wylosował jedną z głównych nagród.
Uczestników, a zgłosiło się ponad pięćdziesiąt osób, w imieniu dziekana OIRP w Poznaniu, dr Krystyny Babiak i Prezydium OIRP w Poznaniu przywitali: radca prawny Grzegorz Lorych i radca prawny Andrzej Pieścik.

Otwarcie zawodów. Od lewej stoją r.p. Andrzej Pieścik, r.p. Grzegorz Lorych, organizatorzy turnieju, aplikanci radcowscy Jeremi Mazany i Marianna Valirakis oraz Michał Filipiak, menedżer klubu Olimpia, na którego kortach odbyły sie mistrzostwa.
Zawodnicy pasjonowali się nie tylko rozgrywkami. Przygotowano wiele innych atrakcji. Nie nudziły się dzieci, które pod okiem instruktora mogły zacząć swoją pierwszą przygodę z rakietą tenisową.

Wielkim sukcesem zawodów radców prawnych był udział pań.
Dorośli z wielkimi nadziejami czekali na to, kto wylosuje przejażdżkę weekendową najnowszym modelem Volvo, co umożliwiła Firma Karlik- autoryzowany dealer Volvo lub uda się na sobotnio ? niedzielny wypoczynek do Sierakowa, gdzie firma Olandia fundowała w swoim kompleksie hotelowo ? wypoczynkowym obiadokolację wraz z noclegiem, dla dwóch osób.

Na turniej przybyli prawnicy i ich bliscy z rodzinami. Dla dzieci przewidziano zabawę z rakietami tenisowymi.
W sobotni wieczór uczestnicy zawodów bawili się w SQ Klub w Starym Browarze. Rozdanie pucharów i nagród nastąpiło w niedzielę.
A oto zwycięzcy pucharów Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych:
Kategoria singiel kobiet:
1 miejsce. Ewa Trudnowska,
2. miejsce Arleta Lewandowska,
Kategoria singiel mężczyzn w wieku do 34 lat.
1 miejsce Maciej Duda,
2 miejsce Maciej Ciesielski,
Kategoria singiel mężczyzn w wieku od 35- 44 lat
1 miejsce Jarosław Dobrowolski,
2 miejsce Hubert Norek
Kategoria singiel mężczyzn w wieku powyżej 44 lat
1 miejsce Maciej Łuczak
2 miejsce Jacek Dauter
Kategoria debel mężczyzn:
1 miejsce Maciej Duda i Maciej Nowak,
2 miejsce Robert Kubicki i Michał Laskowski
W konkursie organizowanym przez Firmę Karlik – Autoryzowanego Dealera Volvo – samochód Volvo na weekend wygrała sędzia Arleta Lewandowska. Natomiast w drugim konkursie organizowanym przez Olandię nagrodę- obiadokolację wraz z noclegiem- wylosowano dla sędziego Ryszarda Marchwickiego.
Wszyscy zwycięzcy pucharu otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Dziekana OIRP – to jest torby tenisowe Roland Garros oraz akcesoria tenisowe. Ponadto w kategorii singiel mężczyzn, zwycięzcy I miejsca otrzymali nagrody specjalne od GETIN LEASING. Wszyscy laureaci otrzymali również karnety do klubu fitness Nautilus, a Park Tenisowy Olimpia w podziękowaniu za uczestnictwo sprezentował finalistom darmowe wejście na korty.

Sprawdź także

Świadkowie „Pegasusa”

Zespół został powołany w ramach Mazowieckiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji …