Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / Udany festyn Urbano

Udany festyn Urbano

Pierwsze DNIO, czyli Dzień Otwarty w Willi URBANO uznać można za w pełni udany. Inwestycję odwiedziło około 100 osób. DNIO ? dni otwarte w inwestycjach mieszkaniowych to nowa inicjatywa wydawnictwa GREMEDIA i prowadzonego przez nie Salonu Mieszkaniowego. W miłej atmosferze przyszli lokatorzy moga zapoznać się z nowym mieszkaniem.J ako pierwsza w minioną niedzielę swe podwoje otworzyła przed klientami Willa URBANO przy ul. Piątkowskiej 41A. Mimo długiego weekendu sprzyjającego wyjazdom poza miasto, goście nie zawiedli. Przybyli zarówno klienci, którzy już kupili w willi mieszkania i teraz mieli okazję w bezpiecznych warunkach zobaczyć jak będą faktycznie wyglądały, a także osoby poszukujące własnego lokum, które z inwestycją zetknęły się po raz pierwszy.
Goście bardzo chwalili inicjatywę drzwi otwartych. Podkreślali zalety wynikające z możliwości bezpośredniego poznania inwestycji. Już nie tylko na papierze, lecz w przestrzeni można zobaczyć jak wygląda mieszkanie, jaki jest faktycznie jego rozkład, jakie zastosowano materiały do budowy, sposób wykończenia, widoki rozciągające się z okien mieszkania, a także otoczenie budynku i sąsiedztwo oraz dojazd. Goście mieli okazję porozmawiać zarówno z inwestorem jak i wykonawcą, pomocą służyli doradcy mieszkaniowi, finansowi, aranżacji wnętrz czy też radca prawny.
– Jesteśmy zadowoleni z pojawienia się nowych klientów, którzy po raz pierwszy odwiedzili inwestycję. Dwa mieszkania zostały zarezerwowane ? mówi Rafał Gorączniak, prezes URBANO Inwestycje. DNIO odbywało się w atmosferze letniego pikniku. Na gości czekały kiełbaski i kaszanka z grilla, piwo i inne napoje oraz słodycze. W przebieg spotkania oprócz GREMEDIóW, Salonu Mieszkaniowego oraz inwestora bardzo mocno zaangażował się wykonawca ? spółka RBW z jego prezesem Pawłem Szczepaniakiem. Niestrudzenie przekazywał on gościom wszelkie szczegółowe informacje dotyczące realizacji inwestycji, zastosowanych materiałów i rozwiązań. Za to zaangażowanie składamy serdeczne podziękowanie.
DNIO to cały cykl letnich spotkań na budowach deweloperów skupionych w poznańskim Salonie Mieszkaniowym. Przez kolejne weekendy lata w piknikowej atmosferze spotykać będziemy się przy następnych inwestycjach. Salon Mieszkaniowy opracowuje harmonogram dalszych spotkań, o czym wkrótce poinformujemy naszych czytelników.

Sprawdź także

Raport RPO za rok 2021

Informacja o działalności Rzecznika Praw Obywatelskich oraz o stanie przestrzegania wolności i praw człowieka i …