Finansowanie pomostowe
Strona główna / Aktualności / URBANIA zaprasza na targi mieszkań

URBANIA zaprasza na targi mieszkań

Spółka URBANIA zaprasza wszystkich odwiedzających w dniach 12-13 września Targi Mieszkaniowe w hali nr 3 MTP na swe stoisko C16. Na stoisku URBANII można będzie zapoznać się z najnowszą ofertą ok. 80 mieszkań różnych typów przygotowaną przez biuro projektów deweloperskich URBANO zarówno w Poznaniu, jak i w innych miejscowościach.

Z końcem lata zespół URBANO ukończył projekty budowlane trzech inwestycji mieszkaniowych i zmierza ku uzyskaniu pozwoleń na ich budowę. Inwestycje będą powstawały pod marką Willa URBANO, która zaistniała w zrealizowanym przy ul. Piątkowskiej 41A w Poznaniu projekcie wzorcowym. Dwie budowy ruszą w Poznaniu ? przy ul. Grudzieniec i przy ul Suchej ? a kolejne dwie w uroczym Wąsoszu w województwie dolnośląskim.

Przy ul. Suchej (w dzielnicy Główna) zaprojektowano budynek 4-kondygnacyjny, w całości mieszkalny, w którym znajdzie się 20 mieszkań ? po 5 na każdej kondygnacji. Mieszkania będą 2- i 3-pokojowe, o powierzchniach od około 37 do 70 m kw., z balkonami.

Willa URBANO przy ul. Grudzieniec została zaprojektowana jako niewielki budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 11 mieszkań o powierzchniach od 68 do 107 m kw. Planuje się wybudowanie dwóch takich willi. Ich architektura została zaprojektowana z poszanowaniem wpisanego do rejestru zabytków układu urbanistycznego i charakteru willowej zabudowy Sołacza.

Wąsosz leży w województwie dolnośląskim, około 14 km od Rawicza i 75 km od Wrocławia, w rejonie Obszaru Chronionego Krajobrazu ?Dolina Baryczy?. Inwestycje będą realizowane w centrum miasta. Forma architektoniczna kamienic nawiązuje do stylu przedwojennej zabudowy centrum Wąsosza. W obu budynkach przewidziano do sprzedaży łącznie 40 lokali, w tym na parterze lokale usługowe.

Każdy, kto odwiedzi stoisko URBANII otrzyma egzemplarz 14 numeru świeżo wydrukowanej Gazety Deweloperskiej, w której jak zawsze przeczytać można o tym, co dzieje się aktualnie na rynku mieszkaniowym. Poza targami gazetę będzie można kupić w salonach EMPiK. Dla najmłodszych towarzyszących rodzicom będą czekały odblaski z logo URBANO, które można przypiąć np. do tornistrów ? bardzo przydatne podczas jesiennej i zimowej szarugi.

Zespół URBANII czeka na wszystkich odwiedzających na stoisku C16!

Sprawdź także

Orlen grozi wolności słowa

Zakup przez PKN Orlen prywatnego koncernu medialnego Polska Press rodzi wiele zagrożeń Trudno się spodziewać, …