Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Wieczór z J. Dubois

Wieczór z J. Dubois

Z okazji premiery książki adw. Jacka Duboisa „Linia obrony” 7 grudnia w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie odbędzie się spotkanie autorskie.

Rozmowę z autorem poprowadzi Monika Sobień – dziennikarka, scenarzystka i pisarka.

„Linia obrony” to zbiór siedmiu opowiadań pokazujących, że prawo nie zawsze musi być sprawiedliwe, a umiejętnie wykorzystywane może prowadzić do skutków skrajnie odmiennych, niż zakładali jego twórcy, szczególnie jeśli idą w parze z władzą i dużymi pieniędzmi. Znajdziemy tu teksty o prawnikach, którzy dla własnej korzyści naginają prawo. O leciwej bizneswoman, która pragnąc zabezpieczyć schedę, zainicjowała iście książkową intrygę. O przedsiębiorczej młodej ekonomistce, która marzyła o zostaniu pisarką i w zaskakujący sposób wykorzystała swoje talenty, by osiągnąć ten cel. Czy o ambitnym biznesmenie, który w niecodzienny sposób zawalczył o awans w pracy. Wszystkie opowiadania są błyskotliwe, intrygujące, czasem zabawne, ale zawsze zmuszają do myślenia i przestrzegają przed ferowaniem pochopnych wyroków.

Podczas wieczoru autorskiego będzie prowadzona sprzedaż książki przez wydawnictwo Purple Book.

Po spotkaniu zapraszamy na mały poczęstunek i lampkę wina, w trakcie którego autor książki będzie podpisywał egzemplarze.

Wstęp wolny.

Na spotkanie zaprasza adw. Mikołaj Pietrzak, dziekan ORA w Warszawie, Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu oraz wydawnictwo Purple BOOK.

JJJJJJ

Sprawdź także

Pióro Nadziei 2022

Otwarcie zgłoszeń do nagrody medialnej Pióro Nadziei za rok 2022! Od 5 do 29 stycznia …