Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / Wkrótce Raport Nieruchomości

Wkrótce Raport Nieruchomości

Wydawnictwo GREMEDIA przygotowuje kolejny drukowany magazyn zatytułowany tym razem Raport Nieruchomości. Tematem przewodnim 60-stronicowego wydawnictwa będzie podsumowanie minionego roku na rynku nieruchomości. Znajdą się w nim artykuły na temat sytuacji na rynku pierwotnym, omówimy nowe inwestycje, które się na nim pojawiły.
Przedstawimy jak funkcjonują biura sprzedaży u deweloperów. Zaprezentujemy sporządzony specjalnie dla naszego wydawnictwa ranking poznańskich deweloperów. W magazynie znajdą się też artykuły poświęcone rynkowi gruntów, kamienic, finansom, zarządcom, aranżacjom wnętrz. Przypomnimy zmiany w prawie związanym z nieruchomościami, przedstawimy grupy zawodowe rynku nieruchomości oraz marketing nieruchomości.
Magazyn ukaże się w nakładzie 6000 egzemplarzy na początku marca i po raz pierwszy będzie można się z nim zapoznać na Targach Mieszkaniowych Nowego Adresu w dniach 3-4 marca 2012 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich jako insert do materiałów organizatora.
Następnie będzie dystrybuowany w biurach sprzedaży deweloperów, wybranych biurach nieruchomości, kancelariach prawnych i biurach podróży, WSPON, Centrum Wyceny Mienia, placówkach Domu Kredytowego NOTUS, Voyager Club oraz platformie DEWELOPERSKA przy pl. Cyryla Ratajskiego 10 REBank Cafe. Równocześnie przygotowujemy 5. już edycję Mapy Inwestycji Deweloperskich, która zostanie wydana w 3000 egzemplarzy. Znajdą się na niej aktualne inwestycje mieszkaniowe realizowane przez deweloperów w aglomeracji poznańskiej. Jej dystrybucja prowadzona będzie równocześnie z dystrybucją magazynu.
Wszystkich zainteresowanych prezentacją na łamach wydawnictw prosimy o kontakt z Karoliną Frąckowiak, k.frackowiak@gremedia.pl, tel. 61 6706150, 783 725 669.

Sprawdź także

Migranci pozwali rząd RP

Skarga migrantów zawróconych do linii granicy. Opinia Rzecznika dla ETPC. Sprawę zbada Wielka Izba Trybunału …