Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Wszystko o bezpieczeństwie

Wszystko o bezpieczeństwie

Ten wyścig trwa od zawsze! Branża zabezpieczeń regularnie projektuje nowe rozwiązania, które skutecznie chronią mienie, dane klientów. Zawsze jednak będzie istniała druga strona, która równolegle opracowuje metody i oprogramowania w celu złamania nawet tych najlepszych zabezpieczeń. To z kolei stymuluje dalszy rozwój systemów chroniących.
Z czasem jednak nawet topowe rozwiązania dezaktualizowane są przez działania intruzów. W tym systemie zawsze mierzyć się będą dwie strony – ofensywna i druga w defensywie. Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex odbywają się w cyklu dwuletnim. Ten interwał zdeterminowany jest właśnie rytmem w jakim funkcjonuje branża. Dwadzieścia cztery miesiące przerwy daje komfort tworzenia dla zwiedzających targów, które rzeczywiście zaskakują przełomową ofertą producentów i dystrybutorów.
Dzięki ścisłej współpracy Międzynarodowych Targów Poznańskich z ekspertami sektora zabezpieczeń już 25 kwietnia otworzymy dla Państwa wypełnioną premierami rynkowymi i nowościami produktowymi ekspozycję. Zapraszamy na targi, bo warto zaktualizować swoją wiedzę na temat rewolucyjnych możliwości zadbania o bezpieczeństwo swoje i najbliższego otoczenia, zarówno rodzinnego, jak i środowiska zawodowego. Wystawie towarzyszyć będą merytoryczne i bardzo atrakcyjne branżowo wydarzenia specjalne: debaty, konferencje, a także pokazy specjalne. Powstało także Wydanie Specjalne Poznańskiego Magazynu Targowego ?Securex Sawo News?, w którym zawarto szczegółowe informacje na temat 21. edycji targów Securex, 25-28 kwietnia 2016.

Sprawdź także

Guma do żucia w mrowisku

Bajeczni Adwokaci ruszają do szkół 1 czerwca Z drugą edycją akcji „Bajeczni Adwokaci” ruszamy 1 …