Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Wyprawa Nurkowa Adwokatów

Wyprawa Nurkowa Adwokatów

I Wyprawa Nurkowa Adwokatów Dehab 2012 odbędzie się w dniach od 23 do 31 października br. Organizatorami wyprawy są Komisja Sportu przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz Centrum Nurkowe Divemania.pl. Uczestnicy będą zakwaterowani w hotelu Sea Sun w Dahab z opcją all inclusive. Egipt gwarantuje świetną pogodę i piękne rafy koralowe, a organizatorzy ? doskonałą zabawę. Nurkowanie w Dahab to propozycja dla adwokatów, aplikantów adwokackich, ich rodzin i przyjaciół na spędzenie tegorocznego urlopu. Po raz pierwszy reprezentanci adwokatury będą mogli uczestniczyć w wyprawie integracyjnej do Dahab w Egipcie, gdzie odbędą kurs nurkowania. Dla bardziej doświadczonych lub licencjonowanych nurków będzie to okazja aby rozwijać swoją pasję i poszerzyć uprawnienia..
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, rezerwacje przyjmowane są do 18 sierpnia br. Po tym terminie, gwarancja promocyjnych cen i miejsca w hotelu wygasa. Osoby zainteresowane proszone są o rejestrację na stronie internetowej: www.divemania.pl/nurkowa-wyprawa-adwokatow.
Warunkiem dokonania rezerwacji jest wypełnienie formularza znajdującego się na ww. stronie oraz dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 700 zł na konto Divemania.pl 15116022020000000157486048 tytułem ?wyprawa adwokatów?. Wszelkie pytania dotyczące wyprawy należy kierować do Centrum Nurkowego Divemania.pl na adres mailowy: przemek@divemania.pl lub do adw. Agnieszki Błażowskiej z Komisji Sportu ? ablazowska@abkancelaria.com.

Sprawdź także

Polskie wokandy w UE

Wokanda polska w Luksemburgu: 22 – 29 listopada w Trybunale Sprawiedliwości i Sądzie Unii Europejskiej …