Strona główna / Listy / XVIII TOGAGOLF 2017

XVIII TOGAGOLF 2017

Już 16-17 września Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie zaprasza adwokatów i aplikantów adwokackich z przyjaciółmi na golfa. TOGAGOLF to impreza dla tych, którzy dopiero chcą spróbować golfa jak i dla osób, które uprawiają tę dyscyplinę. Jest imprezą przeznaczoną dla adwokatów, ale od lat prowadzona jest też klasyfikacja open. Na polu golfowym Mazury Golf & Country Club w Naterkach k/Olsztyna spotykamy się już po raz osiemnasty. Jak co roku honorowy patronat nad turniejem objął przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA adw. Stanisław Estreich i dziekan ORA w Olsztynie adw. Stefan Salamon.
W sobotę 16 września zostanie rozegrany XVIII TOGAGOLF 2017, a w niedzielę 17 września turniej TOGAGOLF REWANŻ. Format turnieju: stableford netto, strokeplay brutto. Adwokaci rywalizować będą w VI Mistrzostwach Izb Adwokackich w Golfie. Dla osób nie uczestniczących w turnieju organizujemy Akademię Golfa (pod okiem instruktora) i konkursy. Uczestnicy imprezy będą mogli spróbować swych sił na 6 dołkowym polu.
Wieczorem tradycyjna wspólna kolacja przy muzyce. (zobacz informacje dla uczestników) (zobacz szczegółowy program) adw. Jerzy Dobrzański organizator tel: 895236116 lub tel.604273653; mail: j.dobrzanski@adwokaci.olsztyn.pl

Sprawdź także

Konkurs na szefa KSSiP

Kandydaci na stanowisko dyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury Dziś (26 lutego 2024 br.) poznaliśmy …