Najnowsze informacje
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / XXII Rajd Górski Prawników

XXII Rajd Górski Prawników

W Górach Hochschwab w okolicach Grazu odbędzie się XXII Rajd Górski Prawników. Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział w Katowicach zaprasza na kolejny, już XXII Rajd Górski Prawników w Górach ?Hochschwab? w Styrii (Austria), w okolicach Grazu. Termin rajdu: 28 września ? 2 października 2011 r. Dojazd: autokarem z Katowic do miejscowości Aflenz Kurort. Zakwaterowanie w Hotelu ?Karlon?.
Program turystyczny: * przewidujemy 3 dni chodzenia po trasach o zróżnicowanym stopniu trudności (każdego dnia 2 trasy turystyczne do wyboru), pod opieką miejscowych przewodników ? szczegółowe propozycje tras wybierzemy w zależności od liczby uczestników * istnieje także możliwość zaliczenia tras trudniejszych typu ?ferraty?, za dodatkową odpłatnością osób zainteresowanych takim wariantem (opłata wynosi 300 euro dziennie za 6-osobową grupę). Koszt: 1600 zł obejmuje: – przejazd autokarem z i do Katowic, w tym także ? w trakcie rajdu ? dojazdy na trasy – 4 noclegi w komfortowym hotelu, pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami, korzystanie z sauny – 4 śniadania w formie ?szwedzkiego stołu? i 4 obiadokolacje – wieczór regionalny lub inna impreza towarzyska ewentualnie wycieczka do Grazu – opłaty za przewodników (bez opłaty dla przewodnika na ?ferraty?) – ubezpieczenie.
Z uwagi na konieczność potwierdzenia rezerwacji hotelu oraz uiszczenia zaliczki prosimy o zgłoszenie się na rajd najpóźniej w dniu 15 kwietnia br. z jednoczesnym uiszczeniem zaliczki w kwocie 800 zł od osoby. Pozostała należność płatna do końca sierpnia br. Zgłoszenie winno zawierać podstawowe dane osobowe, niezbędne do ubezpieczenia uczestnika (imię i nazwisko, data urodzenia, adres, numer dowodu tożsamości). Jednocześnie, dla usprawnienia wzajemnej komunikacji, prosimy o podanie adresu e-mailowego lub kontaktu telefonicznego).
Organizatorz bardzo proszą także o zaznaczenie, jaki stopień trudności trasy wybieracie (trasa spacerowa, trasa turystyczna czy ?ferrata?) oraz czy interesuje Was zwiedzanie np. Grazu. Umożliwi to jak najlepsze rozplanowanie naszego pobytu w Austrii, ku zadowoleniu uczestników.
Kontakt: Kierownik Sekretariatu Aleksandra Mastalerz adres: ul. Warszawska 19; 40-009 Katowice tel./fax 0-32 258 54 67 adres e-mail: zpp.katowice@wp.pl

Sprawdź także

RPO żąda pełnej rehabilitacji

Kasacja RPO na rzecz skazanych w „procesie brzeskim” uwzględniona. Sąd Najwyższy uniewinnił Wincentego Witosa i …