Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Zimowe mistrzostwa adwokatów

Zimowe mistrzostwa adwokatów

Ponad trzysta osób weźmie udział w XXIX Mistrzostwach Narciarskich Adwokatury, które odbędą się w Krynicy Zdrój, w dniach 16 ? 19 lutego 2012 r. Adwokat Jerzy Zięba dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach, organizator imprezy opublikował specjalny komunikat, zachęcając kolegów korporacyjnych do udziału w mistrzostwach.
Oto treść komunikatu:Mam przyjemność poinformować, że prace związane z organizacją XXIX Mistrzostwach Narciarskich Adwokatury, które odbędą się w dniach 16 ? 19 lutego 2012 r. w Krynicy Zdrój, wkroczyły w ostatnią fazę. Lista uczestników Mistrzostw przekroczyła liczbę 300 osób i w chwili obecnej została zamknięta. Organizator nie jest w stanie uwzględnić dalszych zgłoszeń wobec wyczerpania limitu miejsc w Hotelu Krynica **** ( www.hotelkrynica.eu) w Krynicy Zdrój ul. Park Sportowy 3 ( w całości zarezerwowanego na nasze potrzeby). W tym adwokackim święcie sportów zimowych, organizowanym już po raz dwudziesty dziewiąty, spotkają się adwokaci i aplikanci adwokaccy, członkowie ich rodzin, narciarze i sympatycy sportów zimowych reprezentujący większość izb adwokackich. Cieszy nas tak ogromne zainteresowanie tą imprezą. Jestem przekonany, że naszemu spotkaniu będzie towarzyszyć wspaniała atmosfera sportowej rywalizacji i zabawy, służąca integracji środowiska adwokackiego. Gospodarze Mistrzostw i szkolenia zawodowego gwarantują uczestnikom gościnny i przyjazny klimat, wysoki standard hotelu, świetne warunki do wypoczynku i uprawiania sportów zimowych a także udział w szkoleniu zawodowym. W załączeniu program Narciarskich Mistrzostw Adwokatury ? Krynica 2012, regulamin zawodów sportowych, interaktywna mapa tras na stronie: www.jaworzynakrynicka.pl/stacja/index.php5 Do miłego zobaczenia w urokliwym i przepięknym uzdrowisku jakim jest Krynica ? Zdrój.

Sprawdź także

Upadek godności sędziów

Zachowanie Dagmary Pawełczyk-Woickiej jest nieetyczne, godzi w powagę sądu, narusza godność innego sędziego, jest przejawem …