Strona główna / Listy / Zoszczenko dla prawników

Zoszczenko dla prawników

Riposta,błyskotliwy opis zjawiska to cechy, które charakteryzują prawników chociaż nie tylko. Wszyscy oni mogą wzmocnić swój aparat pracy, czyli język, wybierając się 19 marca do ?Sceny na Piętrze?, , która prezentuje ?Scenki z Zoszczenki? w reżyserii Grzegorza Matysika. Jest to spektakl złożony z krótkich, komicznych scen, opartych na prozie znakomitego rosyjskiego pisarza i humorysty. Absurd porewolucyjnej rzeczywistości radzieckiej Rosji przeplata się w nich z podstawowym problemem, który możemy odnaleźć w całej twórczości pisarza – brakiem komunikacji między ludźmi. Termin ?bohater Zoszczenki? wszedł na stałe do języka rosyjskiego, jako określenie ćwierć, a co najwyżej półinteligenta o bardzo wysokich aspiracjach, ale marnych do nich podstawach.
W realizacji Teatru Rozrywki Trójkąt zobaczymy pięcioro aktorów – Beatę i Artura Belingów, Wojciecha Czarnotę, Sławomira Krzywiźniaka i Ludwika Schillera. Ciepły kontrapunkt dla akcji scen stanowi kilka przepięknych romansów rosyjskich, śpiewanych przez młodych aktorów.
Spektakl odbędzie się 19 marca 2012 o godzinie 19. Rezerwacja : (61) 855 26 81,852 09 95,602 310 699 Ceny biletów: 70 zł,50 zł i 35 zł. Po spektaklu spotkanie z aktorami przy lampce wina

Sprawdź także

Egzamin komorniczy

W piątek (12.04.br.) zakończył się egzamin komorniczy. Wnioski o dopuszczenie do sprawdzianu złożyło 91 aplikantów …